briard

katalog rasy briard:
psy i hodowle

Informacje w katalogu:
rodowody, badania, szkolenia, tytuły, wyniki wystaw, hodowle!

Statystyki:
Ilość psów w bazie:  11788.
Ilość hodowli w bazie:  966.
Ilość wystaw w bazie:  1119.

foto: RUSH GUCCI Dalido
Ch.PL, Ch.SK, Mł.Ch.CZ
Selekcja FR 2011, Selekcja CZ
Mł. Zwycięzca Świata 2011
Zwycięzca Klubu PL 2012, Mł. Zwycięzca Klubu CZ 2011,
Mł. Zwycięzca UEBB 2011
Briard Roku 2011 CZ


szczenięta rasy briard:
oferty hodowców!

Ogłoszenia hodowców największej, światowej organizacji kynologicznej FCI, reprezentowanej u nas przez Związek Kynologiczny w Polsce.

na zdjęciu płowe szczenię rasy briard owczarek francuski z hodowli Kudłate Serce

Aktualnie mamy: 7 ogłoszeń.
Aktualizacja: 03.12.2014

wystawy:
wyniki, galerie, ranking

Każdego z wystawców proszę o przysyłanie wyników wystaw, nawet niepełnych, dotyczących jednego briarda!

top listy:
zagłosuj na serwis!

Jeśli lubisz Briardy w Polsce - klikaj na poniższych banerkach
i głosuj na serwis w top listach!

nasz zespół,
kontakt z serwisem:

Wszelkie uwagi, informacje, zgłoszenia, czy pytania proszę kierować na poniższe maile:

- administrator:
  Sylwia Krzak
- wyniki wystaw, katalog rasy:
  Majka Litwinowicz
- pomoc techniczna:
  Marek Lach

Briardy w Polsce na Facebook!

PORTAL SYMPATYKÓW PSÓW RASY
OWCZAREK FRANCUSKI BRIARD (Berger de Brie)

Serdecznie witamy wielbicieli briardów i wszystkich, którzy chcą poznać tą niezwykłą rasę psów!

Dalsze losy serwisu Briardy w Polsce!

newsletter
Briardy w Polsce

Powiadomienia o nowościach w serwisie prosto na e-mail!


09.12.2014
Kilka dni temu pisałam o zamknięciu serwisu, jednak okazało się, że grupka miłośników briardów chce, aby był kontynuowany! Od tej pory serwis jest finansowany kolektywnie! Za jakiś czas na pewno przejdzie wiele zmian na plus :)

03.12.2014
Po 14 latach obecności w Internecie zamykam portal. Czasy świetności ma już dawno za sobą :) Stopniowo stał się coraz mniej potrzebny osobom zainteresowanym briardami. Sama, z kolei, zajęłam się inną tematyką. Od pewnego czasu pomagam bezdomnym zwierzętom. Opiekuję się nimi na codzień, w małym azylu działającym w moim mieście, szukam im dobrych domów, itd. Ten projekt możecie poznać i oczywiście polubić :) na FB! Adopcje zwierząt - przygarnij.com.pl

Serdecznie dziękuję wszystkim dotychczasowym Użytkownikom i Redaktorom portalu oraz forum, szczególnie wersji sprzed kilku lat, kiedy mocno kipiało tu życie! :) Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie, już świątecznie i życzę samych wspaniałych dni i wielu sukcesów!

Admin
Sylwia Krzak


co w środku?

Portal istnieje 14 lat. Ponad dekadę temu, polskojęzyczne wyszukiwarki internetowe odpowiadały echem na hasło "briard". Postanowiłam to zmienić, więc w oparciu o informacje i zdjęcia pochodzące od hodowców oraz właścicieli briardów, powstała pierwsza wersja serwisu. Stopniowo strona się rozwijała i dzisiaj Briardy w Polsce razem z forum dyskusyjnym są miejscami wirtualnych spotkań właścicieli, hodowców i miłośników rasy. Mam nadzieję, że tak już pozostanie :)

W serwisie pojawiają się nadesłane przez Was zdjęcia psów oraz dotyczące ich informacje: doniesienia z wystaw, szkoleń, słowem wszystko, co tylko związane z rasą. Mailujcie więc o dokonaniach Waszych briardów i jak najczęściej odwiedzajcie strony serwisu, a wszystkich, których szczególnie zainteresowały wyjątkowe owczarki rodem z Francji, zapraszam również do udziału w forum Briardy w Polsce.


podziękowania

Dziękuję wszystkim, którzy mają wkład w rozwój wortalu. Myślę o osobach, które przysyłają dane psów, zdjęcia, wszelkie informacje, wyniki wystaw, a także o stałych bywalcach forum dyskusyjnego.

Szczególne podziękowania kieruję do Marka Lacha.  Marek skonstruował panel zarządzania całym serwisem, jego bazę danych, w tym. m.in. katalog rasy i ranking wystawowy.

Dziękuję Eli Pytel i Piotrkowi Kalinowskiemu za wkład w budowanie i rozwijanie katalogu rasy briard. Wielkie dzięki dla Majki Litwinowicz, która kontynuuje ze mną rozbudowę katalogu i co tydzień zbiera dla Was wyniki wystaw!

Dziękuję mojej przyjaciółce, Magdzie Jachimczak za wykonanie banera na potrzeby tej strony (na banerze - DUŻY CIASTECZKOWY POTWÓR z hodowli Kudłate Serce, wł. A. i P. Kalinowscy).

Sylwia Krzak

Copyright © 2000-2013 by Briardy w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone!