briard

wyniki wystaw

Zestawione w serwisie wyniki wystaw pochodzą z różnych źródeł. Znaczna część napływa od samych wystawców. Czasami tylko są to oficjalne dane z poszczególnych oddziałów ZKwP, od sędziów i asystentów. W związku z tym w wynikach, szczególnie świeżych, mogą pojawiać się błędy. Administratorzy dokładają wszelkich starań, aby ewentualne pomyłki były szybko eliminowane. W rzadkich przypadkach nie udaje się zebrać pełnych wyników i niektóre zapisy mogą być niepełne.

Tylko na łamach serwisu Briardy w Polsce możecie śledzić na bieżąco wyniki wystawowych zmagań briardów, proszę więc o pomoc w ich kompletowaniu dosłownie każdego wystawcę! Przysyłajcie lokaty i oceny, choćby tylko Waszego psa, po każdej wystawie!

Domyślnie na stronie prezentowane są wystawy z bieżącego roku, aby zobaczyć archiwa należy wybrać odpowiedni rok. Archiwa są obecnie w  budowie.

Wyniki wystaw uzyskane w Polsce oraz wszelkie korekty do nich należy przesyłać na adres e-mail:
Majki Litwinowicz lub na główny adres kontaktowy serwisu.


Wybierz rok:    2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   2006  


Lublin; Nowy Dwór Mazowiecki; Świebodzice; Zakrzów; Bydgoszcz; Kielce; Kielce; Szczecinek; Poznań; Poznań; Jelenia Góra; Jelenia Góra; Zabrze; Rybnik; Słupsk; Wrocław; Gorzów Wlkp; Warszawa; Chorzów; Wasilków; Skaryszew; Nowy Sącz; Sopot; Bytom; Toruń; Bytom; Zakopane; Chojnice; Będzin; Konopiska; Koszalin; Legnickie Pole; Nowy Targ; Nowy Targ; Warszawa; Bielsko - Biała; Gorzów Wlkp; Olsztyn; Bielsko - Biała; Jelenia Góra; Szczecin; Szczecin; Gdynia; Kraków; Bytom; Kalisz; Racibórz; Racibórz; Swiebodzice; Leszno; Ustka; Rzeszów; Łódź; Iłża; Jasło; Jasło; Dobre Miasto; Rybnik; Opole; Inowrocław; Zakrzów; Grudziądz; Nowy Dwór Mazowiecki; Zabrze; Katowice; Katowice; Jarosław; Drzonków; Leszno; Bydgoszcz; Bydgoszcz; Sosnowiec; Lublin; Brodnica; Gdańsk;
Klasa Psy Suki

I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Lublin
10.12.2016 - 11.12.2016
sędzia: Mirosław Redlicki PL

Uwagi:IUKA BRIGHT STAR Hairy Heaven: III BIS BABY

Baby-1. IUKA BRIGHT STAR Hairy Heaven - wo, Best Baby
SZ1. GEOFFREY RUSH Dilorini - wo, Best Puppy
-
M1. LENNY Secret Story - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
stawka:
   FLORENCE WELCH Dilorini -
Ostawka:
   MATTHIEU Moniness -
stawka:
   U'RE MISS UNIVERESE Złota Elita -
CH-stawka:
   MANIANA NEGRA Duovarius -

XXXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Mazowiecki
03.12.2016 - 04.12.2016
sędzia: Jadwiga Niciewicz PL
Ostawka:
   MATTHIEU Moniness -
-

61 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Świebodzice
02.12.2016 - 04.12.2016
sędzia: Torsten Lemmer BG
Mstawka:
   ONE MORE DANCE Złota Elita -
-
P-stawka:
   FLORENCE WELCH Dilorini -
O-stawka:
   LAURA Heaven Devil -
U-stawka:
   HARMONY od Labícka -
Wstawka:
   BARNEY Heritage -
-

Krajowa Wystawa Psów Rasowych gr.: Zakrzów
27.11.2016
sędzia: Bożena Czempas PL
Mstawka:
   ONE MORE DANCE Złota Elita -
-
P-1. RAVEN SAFI Gasaron - dosk, CWC
O1. SUAVEMENTE BESAME de Los Niegos - dosk, CWC, NDPwR, BOB
stawka:
   OPTIMA z Kuźni Championów -
Ustawka:
   NAVAJO Nadina-sis -
stawka:
   PARIS H. Nadina-sis -

Krajowa Wystawa Psów Rasowych gr.: 1, 2, 8 Bydgoszcz
26.11.2016
sędzia: Maria Luise Doppelreiter AT
P-

XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kielce
13.11.2016
sędzia: Paivi Eerola FI
SZ1. GEOFFREY RUSH Dilorini - wo
2. GERARD BUTLER Dilorini - wo
-
M2. LENNY Secret Story - dosk
stawka:
   ZORRO RIDES AGAIN Moravia Campanella -
   ONE MORE DANCE Złota Elita -
1. FLORENCE WELCH Dilorini - dosk
P-1. FRIENDLY FIRE Dilorini - dosk, CWC, CACIB, BOB
O-1. DAZZLE MY LILLY Bella's Liberi - dosk, CWC, res. CACIB
2. ROCOCO DILORINI Złota Elita - dosk
3. NATURAL BEAUTY OF Maribe Magic -
CH1. BOREAS DE VENT Bella's Liberi - dosk, CWC
-

X Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kielce
12.11.2016
sędzia: Anna Redlicka PL

Uwagi:OCEAN OF LOVE Maribe Magic: IV BOG

M1. ONE MORE DANCE Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. KOLOMBO Brikasta - dosk
-
P1. OCEAN OF LOVE Maribe Magic - dosk, CWC, CACIB, NPwR, BOB
-
O-1. DAZZLE MY LILLY Bella's Liberi - dosk, CWC, CACIB, NSwR
2. BAHATI z Pierwszej Ligi - bdb
CH1. BOREAS DE VENT Bella's Liberi - dosk, CWC, res. CACIB
-

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Szczecinek
11.11.2016
sędzia: Anna Kochan PL
M1. ELIOT Buhlbino - dosk, Zw. Mł.
1. EMMA Buhlbino - dosk, Zw. Mł., Best Junior, NSwR
P1. DREAM OF IFE BLUE Asperados - dosk, CWC, NPwR, BOB
niewystawione
   PRIMA APRILIS Kudłate Serce

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań
30.10.2016
sędzia: Hans Erik Pedersen DK
SZ-1. GWYNETH KATE P. Dilorini - wo, Best Puppy
M1. RAY OF SUNSHINE Złota Elita - dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Best Junior, BOB
2. ELIOT Buhlbino - dosk
1. DUMA Buhlbino - dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Polski
2. EMMA Buhlbino - dosk
3. LIONESS Secret Story - dosk
O1. DAVOS EBONY Naster - dosk, CWC
2. MARLEY Moniness - dosk
-
CH1. KEPPLER Amber Route - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca Polski
2. VISION OF FAME Moravia Campanella - dosk
1. MANIANA NEGRA Duovarius - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca Polski
2. BEATRIX Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań
29.10.2016
sędzia: Marek Czerniakowski PL
SZ-1. GWYNETH KATE P. Dilorini - wo, Best Puppy
M1. RAY OF SUNSHINE Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior, NPwR, BOB
stawka:
   ELIOT Buhlbino -
1. DUMA Buhlbino - dosk, Zw. Mł., Crufts Qualifikation
2. EMMA Buhlbino - dosk
3. FLORENCE WELCH Dilorini -
4. LIONESS Secret Story -
O1. DAVOS EBONY Naster - dosk, CWC
2. MARLEY Moniness - dosk
-
U1. NOEL MATHIEU vom wilden Weidenwald - dosk, CWC, CACIB, Crufts Qualifikation
-
CH1. VISION OF FAME Moravia Campanella - dosk, CWC, res. CACIB
2. KEPPLER Amber Route - dosk
1. BEATRIX Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk, CWC, CACIB, NSwR, Crufts Qualifikation
2. MANIANA NEGRA Duovarius - dosk

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Jelenia Góra
16.10.2016
sędzia: Iuza Beradze GEO
M-1. LIONESS Secret Story - dosk, Zw. Mł., Best Junior

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Jelenia Góra
15.10.2016 - 16.10.2016
sędzia: Aleksandra Lubaszka PL
M-1. LIONESS Secret Story - dosk, Zw. Mł., Best Junior
CH-1. JACQUELINE Heaven Devil - dosk, CWC, NDSwR

38 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zabrze
09.10.2016
sędzia: ?

XXXIV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Rybnik
02.10.2016
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowsk PL

Uwagi:GWYNETH KATE P. Dilorini: BIS BABY

Baby-1. GWYNETH KATE P. Dilorini - wo, Best Baby
M1. LENNY Secret Story - dosk, Zw. Mł.
stawka:
   ONE MORE DANCE Złota Elita -
1. FLORENCE WELCH Dilorini - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P-1. ROCOCO DILORINI Złota Elita - dosk, CWC, NDSwR, BOB, III lok. w BOG
Ostawka:
   SUAVEMENTE BESAME de Los Niegos -
stawka:
   NATURAL BEAUTY OF Maribe Magic -
CH1. KEPPLER Amber Route - dosk, CWC, NDPwR, NPwR
-

XVII Jesienna Krajowa Wystawa Psów Rasowych Słupsk
02.10.2016
sędzia: Anna Redlicka PL

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Wrocław
24.09.2016 - 25.09.2016
sędzia: Jasna Matejcic HR
SZ1. EVEREST Buhlbino - wo, Best Puppy
1. MARDI z Miłości do Briarda - o
M1. KOLOMBO Brikasta - dosk
1. LIONESS Secret Story - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. FLORENCE WELCH Dilorini - dosk
P1. BESITO Dalido - bdb
-
O1. DAVOS EBONY Naster - dosk, CWC, CACIB, BOB
niewystawione
   NINJA du Manoir Noble
-
U-niewystawione
   LAURA Heaven Devil
CH1. MADLEY Secret Story - dosk, CWC, res. CACIB
1. BELIZE MILIANO El' Bridorado - dosk, CWC, CACIB
2. PAMIRA ROSA Majkolandia - dosk, res. CACIB
W1. BARNEY Heritage - dosk, Najlepszy Weteran
-

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Gorzów Wlkp
18.09.2016
sędzia: Iwona Giczela PL
M-1. LIONESS Secret Story - dosk, Best Junior, BOB

Krajowa Stołeczna Wystawa Psów Rasowych Warszawa
11.09.2016
sędzia: Ewa Stolarska PL
P-stawka:
   DUMA Buhlbino -

56 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Chorzów
10.09.2016
sędzia: Adam Janowski PL
SZ1. LENNY Secret Story - wo, Best Puppy
-
M1. KOLOMBO Brikasta - dosk, Zw. Mł.
1. RAVEN SAFI Gasaron - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. OCEAN OF LOVE Maribe Magic - dosk, CWC, NDPwR, BOB, IV lok. w BOG
-
O-1. WIFFI Dalido - dosk, CWC, NDSwR, NSwR
stawka:
   NATURAL BEAUTY OF Maribe Magic -
CH1. NOEL MATHIEU vom wilden Weidenwald - dosk, CWC
-

X Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Wasilków
03.09.2016 - 04.09.2016
sędzia: Mariola Semik PL

Uwagi:organizator: Oddział Białystok

Babystawka:
   GEOFFREY RUSH Dilorini -
-
Mstawka:
   KENZO Brikasta -
stawka:
   PRIMA z Kuźni Championów -
Ostawka:
   MONBLAN LEX Vent Solaire -
stawka:
   U'RE MISS UNIVERESE Złota Elita -
   OPTIMA z Kuźni Championów -

XXXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Skaryszew
28.08.2016
sędzia: Mirosław Redlicki PL
Mstawka:
   ZORRO RIDES AGAIN Moravia Campanella -
-
CH-stawka:
   CHANCE OF WINNING Moravia Campanella -

XXIX Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Sącz
21.08.2016
sędzia: Anna Dominiak PL
M1. ZORRO RIDES AGAIN Moravia Campanella - , Zw. Mł., Best Junior, NPwR, BOB, III lok. w BOG
1. FRIENDLY FIRE Dilorini - dosk, Zw. Mł., NSwR
P-1. ROCOCO DILORINI Złota Elita - dosk, CWC
CH-1. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - dosk, CWC

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Sopot
20.08.2016 - 21.08.2016
sędzia: Piotr Król PL
SZ1. MATISSE Amber Route - wo, Best Puppy
2. LENNY Secret Story - wo
-
M1. DREAM OF IFE BLUE Asperados - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. KENZO Brikasta - dosk
1. DIUNA Buhlbino - dosk, Zw. Mł.
2. PRIMA z Kuźni Championów - dosk
P1. MATTHIEU Moniness - dosk, CWC
-
O1. ICI ACE ALORA van de Hoolhoeve - dosk, CWC, res. CACIB
1. IFE BLUE De La Baie d'adonis - dosk, CWC, res. CACIB
2. U'RE MISS UNIVERESE Złota Elita - dosk
CH1. BENEDETTO El' Bridorado - dosk, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
1. GREAT STAR de la Source de Marsylia - dosk, CWC, CACIB, NSwR
2. ETESSE Amber Route - dosk
Wniewystawione
   HORN Brikasta
-

48 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Bytom
14.08.2016
sędzia: Justyna Jezieniecka-Kulik PL
SZ1. KOLOMBO Brikasta - wo
-
M-1. FLORENCE WELCH Dilorini - dosk, Zw. Mł., Best Junior
O1. DAVOS EBONY Naster - , CWC
1. NATURAL BEAUTY OF Maribe Magic - dosk, CWC, NDSwR
CH1. NOEL MATHIEU vom wilden Weidenwald - dosk, CWC, NDPwR, BOB, II lok. w BOG
-

XLIX Krajowa Wystawa Psów Rasowych Toruń
14.08.2016
sędzia: Joanna Adamowska PL
SZ-1. LIONESS Secret Story - wo, Best Puppy

Krajowa Wystawa Psów Rasowych I gr. FCI Bytom
13.08.2016
sędzia: Małgorzata Supronowicz PL
SZ1. KOLOMBO Brikasta - wo, Best Puppy
-
O1. DAVOS EBONY Naster - dosk, CWC
-
CH1. NOEL MATHIEU vom wilden Weidenwald - dosk, CWC, NDPwR, BOB
-

IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zakopane
06.08.2016 - 07.08.2016
sędzia: Piotr Król PL
SZ1. ONE MORE DANCE Złota Elita - wo, Best Puppy
-
O1. DAVOS EBONY Naster - dosk, CWC, res. CACIB
-
U-1. SUGABABE El' Bridorado - dosk, CWC, CACIB, NDSwR
CH1. NOEL MATHIEU vom wilden Weidenwald - dosk, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
-

XXXIX Kaszubska Krajowa Wystawa Psów Rasowych Chojnice
31.07.2016
sędzia: Piotr Król PL
P-1. MERY JANE Moniness - dosk, NDSwR, BOB

XI Wakacyjna Krajowa Wystawa Psów Rasowych Będzin
30.07.2016
sędzia: Stanisław Abłamowicz PL
P1. OCEAN OF LOVE Maribe Magic - dosk, CWC
-
CH1. NOEL MATHIEU vom wilden Weidenwald - dosk, CWC, NDPwR, BOB, BOG, IV lok. w BIS
-

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Konopiska
22.07.2016 - 24.07.2016
sędzia: Gerard Jipping NL
Baby-stawka:
   EVEN MORE OF MELUSINE Velmond -
SZ1. KOLOMBO Brikasta - wo, Best Puppy
2. LENNY Secret Story - wo
-
M1. ZORRO RIDES AGAIN Moravia Campanella - dosk, Zw. Mł.
2. OCEAN OF LOVE Maribe Magic - dosk
1. RAVEN SAFI Gasaron - dosk, Zw. Mł., Best Junior
O-1. BAHATI z Pierwszej Ligi - dosk, CWC, res. CACIB
CH1. VAMPIRE'S KISS Moravia Campanella - dosk, CWC, CACIB, BOB
1. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - dosk, CWC, CACIB, NSwR
2. MANIANA NEGRA Duovarius - dosk
3. BEATRIX Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk

52 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Koszalin
17.07.2016
sędzia: Katarzyna Fiszdon PL
SZ1. ELIOT Buhlbino - wo
1. EMMA Buhlbino - dosk, Best Puppy
M1. DREAM OF IFE BLUE Asperados - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB, II lok. w BOG
stawka:
   PRIMA z Kuźni Championów -
P1. PAN KARMEL Kudłate Serce - dosk, CWC
-

XVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Legnickie Pole
17.07.2016
sędzia: Anna Dominiak PL
SZ1. LENNY Secret Story - wo, Best Puppy
-
CH-1. BEATRIX Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk, CWC, BOB

XX Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Targ
17.07.2016
sędzia: Marek Czerniakowski PL
CH1. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk, CWC, BOB
niewystawione
   LAMETTA D'ORO Duovarius

Krajowa Wystawa Psów Rasowych gr. I, II, III, VIII, IX FCI Nowy Targ
16.07.2016
sędzia: Małgorzata Hałas PL
CH-1. LAMETTA D'ORO Duovarius - dosk, CWC, BOB

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Warszawa
09.07.2016 - 10.07.2016
sędzia: Bogusław Chmiel PL
Baby1. EVEREST Buhlbino - wo, Best Baby
-
M-niewystawione
   DUMA Buhlbino
   PRIMA z Kuźni Championów
P1. MATTHIEU Moniness - dosk
-
O-1. OPTIMA z Kuźni Championów - dosk

42 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Bielsko - Biała
03.07.2016
sędzia: Paweł Boniecki PL
SZ-1. LIONESS Secret Story - dosk, Best Puppy
P-1. BELLA ROSE Dalido - dosk, CWC, NSwR
O1. DAVOS EBONY Naster - dosk, CWC, NDPwR, BOB
-

48 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Gorzów Wlkp
03.07.2016
sędzia: Iwona Gisterek PL
M1. DREAM OF IFE BLUE Asperados - dosk, Zw. Mł., Best Junior
-
P1. PAN KARMEL Kudłate Serce - dosk, CWC, NDPwR, BOB, III lok. w BOG
-
O-stawka:
   IFE BLUE De La Baie d'adonis -

XLIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Olsztyn
03.07.2016
sędzia: Iwona Giczela PL
SZstawka:
   KENZO Brikasta -
-

1 Krajowa Wystawa Psów Rasowych (gr. 1, 2, 3, 5 i 9 FCI) Bielsko - Biała
02.07.2016
sędzia: Edyta Sweklej PL
SZ1. KOLOMBO Brikasta - wo, Best Puppy
1. LIONESS Secret Story - wo
P-1. BELLA ROSE Dalido - dosk, CWC, NSwR
O1. DAVOS EBONY Naster - dosk, CWC, NDPwR, BOB
-

41 Karkonoska Wystawa Psów Rasowych Jelenia Góra
26.06.2016
sędzia: Iwona Giczela PL
O-

XXIX Zachodniopomorska Wystawa Psów Rasowych Szczecin
26.06.2016
sędzia: Barbara Czasławska PL
M1. RAY OF SUNSHINE Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. DREAM OF IFE BLUE Asperados - dosk
3. PAN KARMEL Kudłate Serce - dosk
-
P1. MARLEY Moniness - dosk, CWC
-
O-stawka:
   KIVI Amber Route -
   IFE BLUE De La Baie d'adonis -
CH1. VISION OF FAME Moravia Campanella - dosk, CWC, NDPwR, BOB
-

XXVII Zachodniopomorska Wystawa Psów Rasowych Szczecin
25.06.2016
sędzia: Beata Klawińska PL
Baby1. ELIOT Buhlbino - wo, Best Baby
1. EMMA Buhlbino - wo
M1. RAY OF SUNSHINE Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. PAN KARMEL Kudłate Serce - dosk
3. DREAM OF IFE BLUE Asperados - dosk
-
P1. MARLEY Moniness - dosk, CWC
-
O-1. KIVI Amber Route - dosk, CWC, NSwR
CH1. VISION OF FAME Moravia Campanella - dosk, CWC, NDPwR, BOB
-

XXI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Gdynia
19.06.2016
sędzia: Stanisław Abłamowicz PL
O-1. U'RE MISS UNIVERESE Złota Elita - dosk, CWC, NDSwR, BOB
W1. HORN Brikasta - dosk, Najlepszy Weteran, NPwR
-

XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków
18.06.2016 - 19.06.2016
sędzia: Jaroslav Matyas SK
SZ1. ZORRO RIDES AGAIN Moravia Campanella - wo, Best Puppy
2. LENNY Secret Story -
-
M-1. FRIENDLY FIRE Dilorini - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. PRIMA z Kuźni Championów -
P1. BESITO Dalido - dosk, CWC
2. MATTHIEU Moniness -
1. QUANTICA El' Bridorado - dosk, CWC
O1. DAVOS EBONY Naster - dosk, CWC, res. CACIB
2. YOO HOO LOVE Dalido - dosk
3. JET SET Brikasta - dosk
1. WIFFI Dalido - dosk, CWC
2. DEE DEE Belgabon - dosk
niewystawione
   LENKA Amber Route
CH1. KEPPLER Amber Route - dosk, CWC, CACIB, NDPwR, III lok. w BOG, BOB
2. NOEL MATHIEU vom wilden Weidenwald - dosk
1. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - dosk, CWC, CACIB
2. MANIANA NEGRA Duovarius - dosk, res. CACIB
3. MELODY OF SUN Maribe Magic - dosk

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Bytom
12.06.2016
sędzia: Jan Gajewski PL
SZ1. KOLOMBO Brikasta - wo, Best Puppy
-
O1. JET SET Brikasta - dosk, CWC
-
CH1. NOEL MATHIEU vom wilden Weidenwald - dosk, CWC, NDPwR, BOB, II lok. w BOG
-

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz
12.06.2016
sędzia: Iwona Giczela PL
Baby-1. LIONESS Secret Story - wo, Best Baby
M-stawka:
   DUMA Buhlbino -
P-stawka:
   PAMIRA ROSA Majkolandia -
O1. MADLEY Secret Story - dosk, CWC, NDPwR, NPwR
1. LENKA Amber Route - dosk, CWC

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Racibórz
12.06.2016
sędzia: Anna Dzidt PL
Baby1. ONE MORE DANCE Złota Elita - wo, Best Baby
-
M-1. RAVEN SAFI Gasaron - dosk, Zw. Mł., Best Junior
niewystawione
   RUSSIAN ROULETTE Złota Elita
P-1. DAZZLE MY LILLY Bella's Liberi - dosk, CWC, NDSwR, BOB

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Racibórz
11.06.2016
sędzia: Maria Zasada PL
M-1. RUSSIAN ROULETTE Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior
niewystawione
   RAVEN SAFI Gasaron
P-1. DAZZLE MY LILLY Bella's Liberi - dosk, CWC, NDSwR, BOB, BOG

60 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Swiebodzice
05.06.2016
sędzia: Tim Thomas AT
Babystawka:
   ONE MORE DANCE Złota Elita -
-
M-stawka:
   IRIS SISI od Labícka -
U-stawka:
   HOPE od Labícka -

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Leszno
28.05.2016 - 29.05.2016
sędzia: Piotr Król PL
Baby1. EVEREST Buhlbino - wo, Best Baby
2. LENNY Secret Story - wo
1. LIONESS Secret Story - wo
M-1. DUMA Buhlbino - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. NINJA du Manoir Noble - dosk, CWC, res. CACIB
-
O1. MADLEY Secret Story - dosk, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
1. JACQUELINE Heaven Devil - dosk, CWC, CACIB, NSwR

XXI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Ustka
22.05.2016
sędzia: Janusz Opara PL
Baby1. ELIOT Buhlbino - wo
1. EMMA Buhlbino - wo, Best Baby
SZ

IX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Rzeszów
21.05.2016 - 22.05.2016
sędzia: Barbara Larska PL
M-1. QUANTICA El' Bridorado - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P-1. MELODY Moniness - dosk, CWC, res. CACIB
CH1. KEPPLER Amber Route - dosk, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
1. MANIANA NEGRA Duovarius - dosk, CWC, CACIB, NSwR

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź
14.05.2016 - 15.05.2016
sędzia: Petra Junehall SE
Baby1. LENNY Secret Story - wo
1. LIONESS Secret Story - wo, Best Baby
Mpoza lokatą
   BARNEY Trzy Korony - db
1. DUMA Buhlbino - dosk, Zw. Mł., Best Junior, NSwR
Ppoza lokatą
   MATTHIEU Moniness - db
1. LENKA Amber Route - dosk, CWC, CACIB
2. BAHATI z Pierwszej Ligi - bdb
3. U'RE MISS UNIVERESE Złota Elita - bdb
O1. DAVOS EBONY Naster - dosk, CWC, CACIB, BOB
-
CH1. KEPPLER Amber Route - dosk, CWC, res. CACIB
-

XXXIV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Iłża
08.05.2016
sędzia: Elena Yerusalimskaja RU
SZstawka:
   ZORRO RIDES AGAIN Moravia Campanella -
-

XXV Podkarpacka Krajowa Wystawa Psów Rasowych Jasło
08.05.2016
sędzia: Jan Gajewski PL
M-1. FRIENDLY FIRE Dilorini - dosk, Zw. Mł., Best Junior
CH1. ENRICO TOFFI TOPAZ Dilorini - dosk, CWC, BOB, IV lok. w BOG
-

Krajowa Wystawa psów Rasowych gr. I, II Jasło
07.05.2016
sędzia: Marek Czerniakowski PL
M-1. QUANTICA El' Bridorado - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB

XIX Krajowa Wystawa Psów Rasowych Dobre Miasto
01.05.2016
sędzia: Barbara Larska PL
Babystawka:
   KENZO Brikasta -
-
M-1. DIUNA Buhlbino - dosk, Zw. Mł., Best Junior

XXXIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Rybnik
01.05.2016
sędzia: Nadiežda Střalková CZ
SZ1. ZORRO RIDES AGAIN Moravia Campanella - wo, Best Puppy
-
M-stawka:
   PRIMA z Kuźni Championów -
O1. ANDRE Pearls of South - dosk, CWC, NPwR
CH-stawka:
   CHANCE OF WINNING Moravia Campanella -

XXXV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Opole
23.04.2016 - 24.04.2016
sędzia: Paul Stanton SE
SZ1. ZORRO RIDES AGAIN Moravia Campanella - wo, Best Puppy
-
M1. OCEAN OF LOVE Maribe Magic - dosk, Zw. Mł., NPwR
2. PAN KARMEL Kudłate Serce - dosk
1. ROCOCO DILORINI Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. DUMA Buhlbino - dosk
P1. DAVOS EBONY Naster - dosk, CWC, CACIB
1. PAMIRA ROSA Majkolandia - dosk, CWC, res. CACIB
2. LENKA Amber Route - dosk
O-1. XALIA Dalido - dosk, CWC
CHniewystawione
   KEPPLER Amber Route
1. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - dosk, CWC, CACIB, BOB

XXXI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Inowrocław
17.04.2016
sędzia: Grzegorz Robak PL
SZ1. BASTO DE Pulcheria - wo, Best Puppy
-
P1. MARLEY Moniness - bdb
-
O-1. IFE BLUE De La Baie d'adonis - dosk, CWC, BOB
2. CORRIDA D'ORO Duovarius -

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zakrzów
17.04.2016
sędzia: Elżbieta Chwalibóg PL
M-1. RUSSIAN ROULETTE Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior, NSwR
P1. NOEL MATHIEU vom wilden Weidenwald - dosk, CWC, NDPwR, BOB
-
O1. VAMPIRE'S KISS Moravia Campanella - dosk, CWC
-
CH1. KEPPLER Amber Route - dosk, CWC
-

XL Krajowa Wystawa Psów Rasowych Grudziądz
16.04.2016
sędzia: Anna Dzidt PL
SZ1. BASTO DE Pulcheria - wo
-
M-1. DIUNA Buhlbino - dosk, Zw. Mł.
Pniewystawione
   MARLEY Moniness
-
O-1. IFE BLUE De La Baie d'adonis - bdb

XXXIII Wiosenna Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Mazowiecki
10.04.2016
sędzia: Iwona Giczela PL
M-1. PRIMA z Kuźni Championów - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. MATTHIEU Moniness - dosk, CWC, NPwR
-
O-1. DORIS DAY del Castello degli Urogalli - dosk, CWC, NDSwR
W-1. KONTRA z Kuźni Championów - dosk, Najlepszy Weteran, BOB

XXXVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zabrze
10.04.2016
sędzia: Andrzej Tyburczyk PL
SZ1. ZORRO RIDES AGAIN Moravia Campanella - wo, Best Puppy
-
M1. PETRUS z Kuźni Championów - dosk
1. QUANTICA El' Bridorado - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. NOEL MATHIEU vom wilden Weidenwald - dosk, CWC, NDPwR, BOB
2. BESITO Dalido -
1. BAHATI z Pierwszej Ligi - dosk, CWC
O1. ANDRE Pearls of South - dosk, CWC
1. SWEET LULLABY El' Bridorado - dosk, CWC
CH-1. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - dosk, CWC, NDSwR, NSwR
2. JUST FOR FUN Złota Elita - dosk

VIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Katowice
20.03.2016
sędzia: Krystyna Jezienicka-Kulik PL
M1. OCEAN OF LOVE Maribe Magic - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. PETRUS z Kuźni Championów -
-
P1. DAVOS EBONY Naster - dosk, CWC, NDPwR, BOB, II lok. w BOG
2. ANDRE Pearls of South - dosk
stawka:
   BESITO Dalido -
stawka:
   OMNIA z Kuźni Championów -
Ostawka:
   YOO HOO LOVE Dalido -
1. AYRES DE ESCAL z Pierwszej Ligi - dosk, CWC, NSwR
CH1. KEPPLER Amber Route - dosk, CWC
-

VII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Katowice
19.03.2016
sędzia: Grzegorz Robak PL
Baby-1. LENA Zefirowe Wzgórze - wo, Best Baby
SZ-1. FRIENDLY FIRE Dilorini - wo, Best Puppy
M1. OCEAN OF LOVE Maribe Magic - dosk, Zw. Mł., NPwR
2. PETRUS z Kuźni Championów -
1. ROCOCO DILORINI Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
P1. BESITO Dalido - dosk, CWC, NPwR
2. ANDRE Pearls of South - dosk
1. OMNIA z Kuźni Championów - dosk, CWC, NDSwR
O-1. AYRES DE ESCAL z Pierwszej Ligi - dosk, CWC

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Jarosław
12.03.2016
sędzia: Krasimir Todorov BG
SZ-1. FRIENDLY FIRE Dilorini - wo, Best Puppy
M-1. ROCOCO DILORINI Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
P-1. MELODY Moniness - dosk, CWC, NDSwR

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Drzonków
05.03.2016 - 06.03.2016
sędzia: Iuza Beradze GEO
M1. PAN KARMEL Kudłate Serce - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. RAY OF SUNSHINE Złota Elita - dosk
1. DUMA Buhlbino - dosk, Zw. Mł.
2. PRIMA z Kuźni Championów - dosk
P1. VISION OF FAME Moravia Campanella - dosk, CWC, res. CACIB
2. MARLEY Moniness - dosk
1. PAMIRA ROSA Majkolandia - dosk, CWC, res. CACIB
2. U'RE MISS UNIVERESE Złota Elita - dosk
3. OPTIMA z Kuźni Championów - dosk
O1. Eau de Luxx EXXTRA SPECIAL KAIRRO - dosk, CWC, CACIB
2. UNITED MAGIC COLOUR Złota Elita - dosk
3. ICI ACE ALORA van de Hoolhoeve - dosk
1. NAJA NAJA Jesienna Rapsodia - dosk, CWC
2. IFE BLUE De La Baie d'adonis - dosk
niewystawione
   JACQUELINE Heaven Devil
CH-1. NO CHANCE TO LOSE Moravia Campanella - dosk, CWC, CACIB, BOB
2. MAJESTY PRINCESS Maribe Magic - dosk
3. AMAZING LADY Złota Elita - dosk

XX Jubileuszowa Wystawa Championów Leszno
28.02.2016
sędzia: ?
CH1. MARON du Manoir Noble - dosk, CWC, BOB
1. MAJESTY PRINCESS Maribe Magic - dosk, CWC, NSwR
2. BEATRIX Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk
niewystawione
   BUHLBINKA Buhlbino

XII Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych Bydgoszcz
13.02.2016 - 14.02.2016
sędzia: Jerzy Prywiński PL
Baby1. BASTO DE Pulcheria - wo, Best Baby
-
M1. PAN KARMEL Kudłate Serce - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
2. DIABLO TRICK OF Dalido -
1. DUMA Buhlbino - dosk, Zw. Mł.
2. PRIMA z Kuźni Championów - dosk
3. DORINA Buhlbino -
P-1. U'RE MISS UNIVERESE Złota Elita - dosk, CWC, NDSwR
2. MERY JANE Moniness - dosk
O-1. BUHLBINKA Buhlbino - dosk, CWC

VII Nocna Wystawa Psów Rasowych Bydgoszcz
13.02.2016 - 14.02.2016
sędzia: Adam Janowski PL
Baby1. BASTO DE Pulcheria - wo, Best Baby
-
M1. PAN KARMEL Kudłate Serce - dosk, Zw. Mł.
1. DUMA Buhlbino - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. PRIMA z Kuźni Championów - dosk
P-1. MERY JANE Moniness - dosk, CWC, NDSwR, BOB
2. U'RE MISS UNIVERESE Złota Elita - dosk
O-1. BUHLBINKA Buhlbino - dosk, CWC

V Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych Sosnowiec
31.01.2016
sędzia: Maria Zasada PL
M1. BESITO Dalido - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. OCEAN OF LOVE Maribe Magic - dosk
-
P1. CALAMITY JACK Dalido - dosk, CWC, NDPwR, BOB
2. ANDRE Pearls of South - dosk
3. DAVOS EBONY Naster - dosk
Ostawka:
   WINDSTOPER Dalido -
stawka:
   NATURAL BEAUTY OF Maribe Magic -
CH-1. AURELIA BELLEZZA Dilorini - dosk, CWC, NDSwR
stawka:
   CHANCE OF WINNING Moravia Campanella -

XIV Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych Lublin
24.01.2016
sędzia: Beata Klawińska PL
P1. UNITED MAGIC COLOUR Złota Elita - dosk, CWC, NDPwR, BOB
1. PAMIRA ROSA Majkolandia - dosk, CWC, NSwR

II Krajowa Wystawa Psów Rasowych Brodnica
16.01.2016 - 17.01.2016
sędzia: Mirosław Redlicki PL
P-niewystawione
   U'RE MISS UNIVERESE Złota Elita
O-1. BAJKA Buhlbino - dosk, CWC, NDSwR, BOB

VI Karnawałowa Wystawa Psów Rasowych Gdańsk
10.01.2016
sędzia: Anna Dzidt PL
M1. PAN KARMEL Kudłate Serce - dosk, Zw. Mł.
-
P-1. U'RE MISS UNIVERESE Złota Elita - dosk, CWC, NSwR
CH1. MARON du Manoir Noble - dosk, CWC, NDPwR, BOB, II lok. w BOG
-


Copyright © 2000-2013 by Briardy w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone!