briard

wyniki wystaw

Zestawione w serwisie wyniki wystaw pochodzą z różnych źródeł. Znaczna część napływa od samych wystawców. Czasami tylko są to oficjalne dane z poszczególnych oddziałów ZKwP, od sędziów i asystentów. W związku z tym w wynikach, szczególnie świeżych, mogą pojawiać się błędy. Administratorzy dokładają wszelkich starań, aby ewentualne pomyłki były szybko eliminowane. W rzadkich przypadkach nie udaje się zebrać pełnych wyników i niektóre zapisy mogą być niepełne.

Tylko na łamach serwisu Briardy w Polsce możecie śledzić na bieżąco wyniki wystawowych zmagań briardów, proszę więc o pomoc w ich kompletowaniu dosłownie każdego wystawcę! Przysyłajcie lokaty i oceny, choćby tylko Waszego psa, po każdej wystawie!

Domyślnie na stronie prezentowane są wystawy z bieżącego roku, aby zobaczyć archiwa należy wybrać odpowiedni rok. Archiwa są obecnie w  budowie.

Wyniki wystaw uzyskane w Polsce oraz wszelkie korekty do nich należy przesyłać na adres e-mail:
Majki Litwinowicz lub na główny adres kontaktowy serwisu.


Wybierz rok:    2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   2006  


Nowy Dwór Mazowiecki; Świebodzice; Kielce; Poznań; Poznań; Częstochowa; Zabrze; Nowy Dwór Mazowiecki; Rybnik; Wrocław; Zielona Góra; Chorzów; Warszawa; Przemyśl; Radom; Włocławek; Białystok; Nowy Sącz; Toruń; Sopot; Chojnice; Zakopane; Będzin; Koszalin; Warszawa; Gdańsk; Nowy Targ; Gorzów Wielkopolski; Olsztyn; Ustroń; Kraków; Szczecin; Kalisz; Lublin; Racibórz; Wrocław; Leszno; Gostynin; Nowa Ruda; Ustka; Bytom; Radom; Jelenia Góra; Krosno; Rzeszów; Łódź; Bydgoszcz; Dobre Miasto; Opole; Częstochowa; Inowrocław; Lublin; Grudziądz; Zabrze; Nowy Dwór Mazowiecki; Katowice; Drzonków; Jarosław; Leszno; Rzeszów; Bydgoszcz; Bydgoszcz; Głogów; Gdańsk;
Klasa Psy Suki

XII Zimowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Mazowiecki
10.12.2011 - 11.12.2011
sędzia: Marek Czerniakowski PL
M1. NOUGAT DU CHOCOLAT Majkolandia - dosk, Zw. Mł.
1. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. AURELIA BELLEZZA Dilorini - dosk
P1. BLACK SPARKY Naster - dosk, CWC, Zwycięzca
-
O-1. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk, CWC
niewystawione
   PEARL OF PARIS Złota Elita
CH-1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB

50 Wystawa Psów Rasowych (CWC) Świebodzice
03.12.2011 - 04.12.2011
sędzia: Mirosław Redlicki PL
Baby-1. TARA WELLS Jesienna Rapsodia - wo, Best Baby
2. KHADIJA Jesienna Rapsodia - wo
SZ1. GRAND VEINARD de la Source de Marsylia - wo
2. TWISTER Dalido - wo
1. GEVRA de la Source de Marsylia - wo, Best Puppy
2. GERI de la Source de Marsylia - o
M1. HONEY SPARKLER Moravia Campanella - dosk, Zw. Mł., Best Junior
1. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - dosk, Zw. Mł.
2. NANTIE PETITE ETOILE Majkolandia - dosk
3. BJANKA Pod Szmaragdowymi Bzami -
4. AURELIA BELLEZZA Dilorini - bdb
P1. LINDOR z Kuźni Championów - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
2. VANGUARDIO El' Bridorado - bdb
-
O1. ERSO de la Source de Marsylia - db
-
U-1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, Zwycięzca
CH-1. JOTA z Kuźni Championów - dosk, CWC

V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kielce
19.11.2011 - 20.11.2011
sędzia: Yolanda Nagler Magal IL
Baby1. KABIR BEDI Jesienna Rapsodia - wo, Best Baby
niewystawione
   JUST FOR FUN Złota Elita
M1. NOEL D'ORTON Majkolandia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
niewystawione
   MAX Bohemia Elite
1. ICE TEA Un Seul Unique - dosk, Zw. Mł.
2. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - dosk
3. MISSING YOU Złota Elita - dosk
4. REJDŻ Przytul Mnie - db
P1. VANGUARDIO El' Bridorado - dosk, CWC, res. CACIB
1. V.I.P. El' Bridorado - dosk, CWC, res. CACIB
2. DONIA NADINA Tis - dosk
O-1. ELODINE Amber Route -
CH1. TOURAN Malowana Izba - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
1. XANADU CHIC Moravia Campanella - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
niewystawione
   GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań
23.10.2011
sędzia: Krystyna Szulc PL
Baby1. GRAND VEINARD de la Source de Marsylia - wo, Best Baby
1. BIJOU DANS LA CORONNE Bella's Liberi - wo
M1. VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Cruft's Qualification
1. AMELIA BELLA Dilorini - dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Best Junior, Cruft's Qualification
2. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - dosk
3. CHEROKEE ROSE Moravia Campanella - dosk
P-1. PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk, CWC, res. CACIB
O1. BILBO Amber Route - dosk, CWC, res. CACIB
2. MISTER KETMIR Tis - dosk
-
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca Polski, BOB, Cruft's Qualification
2. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca Polski, Cruft's Qualification

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań
22.10.2011
sędzia: Nina Kharatishvili RO
Baby1. TWISTER Dalido - wo, Best Baby
2. GRAND VEINARD de la Source de Marsylia - wo
1. BIJOU DANS LA CORONNE Bella's Liberi - wo
2. GERI de la Source de Marsylia - wo
M-1. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. CHEROKEE ROSE Moravia Campanella - dosk
P1. VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk, CWC, res. CACIB
-
Ostawka:
   MISTER KETMIR Tis - bdb
   BILBO Amber Route - bdb
-
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
2. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca

XL Krajowa Wystawa Psów Rasowych Częstochowa
16.10.2011
sędzia: Andrzej Zamoyski PL
Baby1. KABIR BEDI Jesienna Rapsodia - wo
1. JUST FOR FUN Złota Elita - wo, Best Baby
M1. NOEL D'ORTON Majkolandia - dosk, Zw. Mł.
1. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - dosk
3. AURELIA BELLEZZA Dilorini - dosk
4. LASAMI ZOE Maribe Magic - bdb
P-1. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, BOG
2. V.I.P. El' Bridorado - dosk

XXVIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zabrze
09.10.2011
sędzia: Andrzej Zamoyski PL
M-1. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB, IV lok. w BOG
2. JUDY Kudłate Serce - dosk
3. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - dosk
4. LASAMI ZOE Maribe Magic - dosk
U-1. NANET Przytul Mnie - dosk, CWC, Zwycięzca

XXI Jesienna Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Mazowiecki
02.10.2011
sędzia: Barbara Larska PL

Uwagi:organizuje Oddział Legionowo

M-stawka:
   DONIA NADINA Tis -

XXVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Rybnik
02.10.2011
sędzia: Nadiežda Střalková CZ
Baby1. KABIR BEDI Jesienna Rapsodia - wo
1. Triann SOMETHING SPECIAL FOR MC - wo, Best Baby
M-1. JUDY Kudłate Serce - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. I' M THE BEST STAR OF Moravia Campanella - dosk
3. AURELIA BELLEZZA Dilorini - dosk
4. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - dosk
poza lokatą
   LAKHADIMA Maribe Magic - dosk
P-1. V.I.P. El' Bridorado - dosk, CWC, Zwycięzca
O1. TOUAREG de Los Niegos - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
2. MAYBERRY Nadina-sis - dosk
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, CWC
CH1. ORKAN Przytul Mnie - dosk
-

XIX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Wrocław
24.09.2011 - 25.09.2011

sędziowie:
Mirosław Redlicki PL  / psy: P, O, U, CH, W   suki: P, O, U, CH, W /
Alain Pecould FR  / psy: B, SZ, M   suki: B, SZ, M /


Uwagi:DOGGER Kudłate Serce: IV lokata w BOG

Baby1. GAROU de la Source de Marsylia - wo
2. GRAND VEINARD de la Source de Marsylia - wo
niewystawione
   FLLOYD Amber Route
1. TARA WELLS Jesienna Rapsodia - wo, Best Baby
2. BIJOU DANS LA CORONNE Bella's Liberi - wo
3. GEVRA de la Source de Marsylia - wo
SZ1. MEDOR MIRAR z Kuźni Championów - wo, Best Puppy
2. MONTY MILTON z Kuźni Championów - wo
niewystawione
   LARGO Maribe Magic
-
M1. DON FLAVIO Tis - dosk, Zw. Mł.
1. JUDY Kudłate Serce - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. AURELIA BELLEZZA Dilorini - dosk
3. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - dosk
P1. LINDOR z Kuźni Championów - dosk, CWC, res. CACIB
2. VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk
3. GOOGLLE od Labícka - bdb
niewystawione
   LU'BEGA Jesienna Rapsodia
1. GREISY od Labícka - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
2. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
3. DORIS DAY del Castello degli Urogalli - dosk
4. Yurmis Fidel PASODENA SNOW - dosk
poza lokatą
   ANDROMEDA Irisberg - bdb
   DIVINE Amber Route - db
niewystawione
   EASY TO LOVE Amber Route
O1. JETHRO Bohemia Elite - dosk, CWC
niewystawione
   ERNI de la Source de Marsylia
1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, CWC, res. CACIB
2. EDISON od Labícka - dosk
3. EZRA de la Source de Marsylia - dosk
4. JULIETTA Un Seul Unique - bdb
U-1. KONTRA z Kuźni Championów - bdb
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
2. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk
3. EVER de la Source de Marsylia - bdb
1. GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk, CWC
W-1. GLORIA Batangas - dosk, Najlepszy Weteran

XXX Zielonogórska Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra
18.09.2011
sędzia: Anna Dominiak PL
M-1. BEATRIX Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
niewystawione
   ESCOTT Amber Route
1. LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia - dosk, Zwycięzca
O1. EJNAR de la Source de Marsylia - dosk
niewystawione
   FEBE Heaven Devil
U-niewystawione
   HORTENSJA z Francuskiej Ulicy

51 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Chorzów
11.09.2011
sędzia: Iwona Gisterek PL
M-1. JUDY Kudłate Serce - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. AURELIA BELLEZZA Dilorini - dosk
3. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - dosk
4. RADŻA Przytul Mnie - bdb
P1. LOGAN Jesienna Rapsodia - dosk, CWC
-
O1. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk, CWC
-
U-1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, BOG
CH1. ORKAN Przytul Mnie - dosk, CWC, Zwycięzca
-

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Warszawa
10.09.2011
sędzia: Marek Czerniakowski PL
M-1. DONIA NADINA Tis - bdb
P1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
-

38 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Przemyśl
04.09.2011
sędzia: Ireneusz Picheta PL
Baby-1. MAKKIA NEGRA Duovarius - wo, Best Baby
P1. GATTO NEGRO Duovarius - dosk
1. GUERREIRA NEGRA Duovarius - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB

XXV Radomska Krajowa Wystawa Psów Rasowych Radom
04.09.2011
sędzia: Andrzej Tyburczyk PL
M-1. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
2. VALETTA AMBER El' Bridorado - dosk

XXIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Włocławek
04.09.2011
sędzia: Ewa Stolarska PL
M1. JUMPER Kudłate Serce - dosk, Zw. Mł.
-
CH-1. SILLIA Santa Rosa - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, III lok. w BOG

V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Białystok
27.08.2011 - 28.08.2011
sędzia: Petr Rehanek CZ
SZ-1. LAKHADIMA Maribe Magic - wo, Best Puppy
M-1. AMELIA BELLA Dilorini - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. VALETTA AMBER El' Bridorado - dosk
P1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
-
O1. SUVENIR z Krainy Mgieł - dosk, CWC, res. CACIB
-
CH-1. LOU Wa-Da-Pi - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB

Nowosądecka Wystawa Psów Rasowych Nowy Sącz
21.08.2011
sędzia: Wiesława Misterka-Kluska PL
SZ-1. LAKHADIMA Maribe Magic - wo, Best Puppy
M-1. AMELIA BELLA Dilorini - dosk, Zw. Mł., Best Junior
niewystawione
   ANN VLANA Blakbrida
O1. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk, CWC, Zwycięzca
-
CH-1. NIKI Tatrzański Ring - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB

XLIV Toruńska Wystawa Psów Rasowych Toruń
21.08.2011
sędzia: Mariola Semik PL
SZ-1. MISSING YOU Złota Elita - wo, Best Puppy
M1. JUMPER Kudłate Serce - dosk, Zw. Mł., BOB
dyskwalifikacja
   ANN SOLVEIG Blakbrida
P1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk, Zwycięzca
-
CH-1. SILLIA Santa Rosa - dosk, Zwycięzca

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Sopot
13.08.2011 - 14.08.2011
sędzia: Mariola Semik PL
Baby1. GAROU de la Source de Marsylia - wo
1. GREAT STAR de la Source de Marsylia - wo, Best Baby
M-1. GENTILEZZA NEGRA Duovarius - dosk, Zw. Mł.
niewystawione
   ANN AARICIA Blakbrida
P-niewystawione
   PROVANCE CASSIS Złota Elita
O1. MISTER VALENTIN Tis - dosk, CWC
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, II lok. w BOG, BOB
2. EVER de la Source de Marsylia - dosk, res. CACIB
-

XXXIV Kaszubska Krajowa Wystawa Psów Rasowych Chojnice
07.08.2011
sędzia: Wyacheslav Werbitskij BY

Uwagi:DOGGER Kudłate Serce: II lokata BIS Psów Użytkowych

O1. ERNI de la Source de Marsylia - dosk, CWC
niewystawione
   MISTER KETMIR Tis
-
U1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, Naj. Pies Użytk., Zwycięzca, BOB, BOG
-
CH1. MISTER TEDDY Tis - dosk, CWC
-
W-niewystawione
   TOJA Godfar

XLIV Tatrzańska Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zakopane
07.08.2011
sędzia: Barbara Larska PL
SZ1. NOEL D'ORTON Majkolandia - wo, Best Puppy
1. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - wo
2. AMELIA BELLA Dilorini - wo
3. LAKHADIMA Maribe Magic - wo
M-1. V.I.P. El' Bridorado - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. ANN VLANA Blakbrida - dosk
P-1. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - dosk, CWC
O-1. EPRIL de la Source de Marsylia - dosk, CWC
U1. TOURAN Malowana Izba - dosk, CWC, Zwycięzca
-
CH-1. XANADU CHIC Moravia Campanella - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
2. GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk
3. EZRA de la Source de Marsylia - dosk
W1. ORTON z Pierwszej Ligi - dosk, Najlepszy Weteran
-

VI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Będzin
24.07.2011
sędzia: Janusz Opara PL
SZ1. NOUGAT DU CHOCOLAT Majkolandia - wo, Best Puppy
1. AURELIA BELLEZZA Dilorini - wo
2. LASAMI ZOE Maribe Magic - wo
3. NANTIE PETITE ETOILE Majkolandia - wo
4. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - wo
M-1. Berger la Motte´s SAINT LUCIA - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. ANN VLANA Blakbrida - dosk
P1. YANKES z Pierwszej Ligi - dosk, CWC
1. Tresor de Brie KHLEO NOIR MG - dosk, CWC
O-1. MAJRA Przytul Mnie - dosk, CWC
2. EPRIL de la Source de Marsylia - dosk
U1. BARBERA del Nebbioso - dosk, CWC
-
CH1. ORKAN Przytul Mnie - dosk, CWC, Zwycięzca
1. Berger la Motte´s CHIANTI - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, II lok. w BOG
2. GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk

47 Koszalińska Wystawa Psów Rasowych Koszalin
24.07.2011
sędzia: Anna Ziółkowska PL

Uwagi:DOGGER Kudłate Serce: II lokata BIS Psów Użytkowych

M-1. GENTILEZZA NEGRA Duovarius - dosk, Zw. Mł.
P-1. PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk, Zwycięzca
U1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, Naj. Pies Użytk., Zwycięzca, BOB, BOG
-

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Warszawa
16.07.2011 - 17.07.2011
sędzia: Jerzy Prywiński PL
SZ-1. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - wo, Best Puppy
2. LAKHADIMA Maribe Magic - wo
M1. GATTO NEGRO Duovarius - dosk, Zw. Mł.
2. MAX Bohemia Elite - dosk
1. GUERREIRA NEGRA Duovarius - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P-1. PEARL OF PARIS Złota Elita - dosk, CWC
Oniewystawione
   BILBO Amber Route
1. CON AMORE Amber Route - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
CH-1. LOU Wa-Da-Pi - dosk, CWC, res. CACIB

XVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Gdańsk
10.07.2011
sędzia: Beata Klawińska PL

Uwagi:organizuje Oddział Gdynia

M-1. V.I.P. El' Bridorado - dosk, Zw. Mł., Best Junior
O1. MISTER VALENTIN Tis - dosk, CWC
-
CH1. EVER de la Source de Marsylia - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, IV lok. w BOG
-

XV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Targ
10.07.2011
sędzia: Mariola Semik PL
SZ-1. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - wo, Best Puppy
M-1. ANN VLANA Blakbrida - dosk, Zw. Mł., Best Junior
O1. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
-
CH-1. NIPPY Tatrzański Ring - dosk, CWC, Zwycięzca

43 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Gorzów Wielkopolski
03.07.2011
sędzia: Urszula Charytonik PL
SZ-1. NOEMI NANTES Majkolandia - wo, Best Puppy
M-1. BEATRIX Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
2. GENTILEZZA NEGRA Duovarius - dosk
O1. MISTER KETMIR Tis - dosk, CWC, Zwycięzca
-

XXXVIII Warmińsko - Mazurska Wystawa Psów Rasowych Olsztyn
03.07.2011
sędzia: Jadwiga Niciewicz PL
P1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk, CWC, Zwycięzca
1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
Uniewystawione
   DOGGER Kudłate Serce
-

37 Beskidzka Wystawa Psów Rasowych Ustroń
03.07.2011
sędzia: Izabela Olejniczak PL
SZ-1. AURELIA BELLEZZA Dilorini - wo, Best Puppy
2. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - wo
M-stawka:
   ESMINA DALIDO de Los Niegos -
niewystawione
   V.I.P. El' Bridorado
Pstawka:
   RUSH GUCCI Dalido -
   ASHTRAY HEART Bella's Liberi -
   AHASVER Irisberg -
1. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
stawka:
   EASY TO LOVE Amber Route -
niewystawione
   EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella
O-stawka:
   GENTIANE Bohemia Elite -

XV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków
25.06.2011 - 26.06.2011
sędzia: Christian Karcher F
Baby1. NOEL D'ORTON Majkolandia - wo, Best Baby
1. MISSING YOU Złota Elita - wo
SZ-1. AMELIA BELLA Dilorini - wo, Best Puppy
2. AURELIA BELLEZZA Dilorini - wo
3. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - wo
4. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - wo
M1. VANGUARDIO El' Bridorado - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. GATTO NEGRO Duovarius - dosk
1. V.I.P. El' Bridorado - dosk, Zw. Mł.
2. GUERREIRA NEGRA Duovarius - dosk
3. ESMINA DALIDO de Los Niegos - bdb
4. ANN SOLVEIG Blakbrida - bdb
P1. RUSH GUCCI Dalido - dosk, CWC
2. YANKES z Pierwszej Ligi - bdb
3. EXPECT THE BEST Moravia Campanella - db
1. TEMPESTA NEGRA Duovarius - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
2. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
3. ELODINE Amber Route - dosk
O1. ALTESSE les Chiens de Marki - dosk, CWC, res. CACIB
1. XANADU CHIC Moravia Campanella - dosk, CWC, res. CACIB
2. FEE BEE Kudłate Serce - bdb
niewystawione
   EZRA de la Source de Marsylia
   EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella
U1. TOURAN Malowana Izba - dosk, CWC
-
CH1. FIORE NEGRO Duovarius - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
1. NIKI Tatrzański Ring - dosk, CWC
W1. ORTON z Pierwszej Ligi - dosk, Najlepszy Weteran
2. ATRIS Trzy Korony - dosk
-

XIX Międzynarowa Wystawa Psów Rasowych Szczecin
18.06.2011 - 19.06.2011
sędzia: Natalia Nekrosiene LT
Mniewystawione
   VAN CARMELLO El' Bridorado
1. GENTILEZZA NEGRA Duovarius - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P-1. PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
O1. MISTER KETMIR Tis - bdb
niewystawione
   BONO z Łowickiej Farmy
-
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
2. MAGNUS Przytul Mnie - dosk, res. CACIB
-
W1. ATIS z Pszczyńskiej Puszczy - dosk, Najlepszy Weteran
-

XXXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz
12.06.2011
sędzia: Iwona Matuszewska
Baby-1. MISSING YOU Złota Elita - wo, Best Baby
M1. VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk
1. ANN SOLVEIG Blakbrida - bdb
P-1. ETESSE Amber Route - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
O1. BILBO Amber Route - dosk, CWC, Zwycięzca
-

XLVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Lublin
12.06.2011
sędzia: Katarzyna Fiszdon PL
M1. MAX Bohemia Elite - bdb
-

XVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Racibórz
12.06.2011
sędzia: Anna Dzidt PL
M1. VANGUARDIO El' Bridorado - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
-
P-niewystawione
   TEMPESTA NEGRA Duovarius
Oniewystawione
   BIMBER Coeur d'Ambre de Baltique
niewystawione
   EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella

Wystawa Psów Pasterskich Wrocław
11.06.2011
sędzia: Mariola Semik PL

Uwagi:Wystawa psów z gr. I bez ON

Babystawka:
   MONTY MILTON z Kuźni Championów -
-
SZ-1. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - wo, Best Puppy
M1. VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk, Zw. Mł., Best Junior
-
P-1. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
O-1. MAJRA Przytul Mnie - dosk
CH1. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
1. ELSIE du Lion d'Orange - dosk, CWC, Zwycięzca
Wniewystawione
   ARON ANAO Nacambel
-

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Leszno
04.06.2011 - 05.06.2011
sędzia: Andrzej Stępiński PL
Babystawka:
   MEDOR MIRAR z Kuźni Championów - wo
1. NOEMI NANTES Majkolandia - wo, Best Baby
2. MISSING YOU Złota Elita - wo
SZ-1. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - wo, Best Puppy
stawka:
   BEATRIX Pod Szmaragdowymi Bzami -
M1. VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk, Zw. Mł.
1. DORIS DAY del Castello degli Urogalli - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
2. ANN SOLVEIG Blakbrida - bdb
P1. LINDOR z Kuźni Championów - dosk, CACIB, Zwycięzca
niewystawione
   ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne
   LU'BEGA Jesienna Rapsodia
1. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk, CWC, res. CACIB
2. LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia - dosk
niewystawione
   TEMPESTA NEGRA Duovarius
O-1. MAJRA Przytul Mnie - dosk, CWC
CH-1. ELSIE du Lion d'Orange - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
niewystawione
   VIVA LA DIVA Moravia Campanella

33 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Gostynin
29.05.2011
sędzia: Jadwiga Niciewicz PL
Baby-1. MISSING YOU Złota Elita - wo, Best Baby
M-1. ANN SOLVEIG Blakbrida - dosk, Zw. Mł., Best Junior
CH-1. SILLIA Santa Rosa - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB

49 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowa Ruda
29.05.2011
sędzia: Anna Pulikowska-Klimonda PL
P1. LINDOR z Kuźni Championów - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
1. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - dosk
CH-1. JOTA z Kuźni Championów - dosk, CWC, Zwycięzca

XVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Ustka
29.05.2011
sędzia: Ewa Bukład PL
Pniewystawione
   PIERRE CARDIN Złota Elita
-
O1. MISTER VALENTIN Tis - dosk, CWC
-
CH1. EVER de la Source de Marsylia - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
-

40 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Bytom
22.05.2011
sędzia: Justyna Jezieniecka-Kulik PL
Baby-stawka:
   CHEROKEE ROSE Moravia Campanella -
SZ-1. REJDŻ Przytul Mnie - wo, Best Puppy
2. RADŻA Przytul Mnie - wo
3. AURELIA BELLEZZA Dilorini - wo
4. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - wo
M1. VANGUARDIO El' Bridorado - bdb
2. VOODY AMANT El' Bridorado -
1. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P-1. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
CH1. ORKAN Przytul Mnie - dosk, CWC, Zwycięzca
-

XXIV Krajowa Radomska Wystawa Psów Rasowych Radom
22.05.2011
sędzia: Dariusz Skorek PL
Baby-poza lokatą
   CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - o
   MISSING YOU Złota Elita - o
M1. MAX Bohemia Elite - bdb
1. ANN SOLVEIG Blakbrida - bdb

XXX Karkonoska Wystawa Psów Rasowych Jelenia Góra
15.05.2011
sędzia: Milan Krinke CZ
P1. CLAUD SAMUEL Bohemia Adyton - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
2. BONO z Łowickiej Farmy - bdb
1. ANDROMEDA Irisberg - dosk, CWC, Zwycięzca
2. CAMEY CHIC Bohemia Adyton - dosk

XX Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych Krosno
15.05.2011
sędzia: Bożena Czempas PL
SZ-1. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - wo, Best Puppy
M-1. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
O-1. EPRIL de la Source de Marsylia - dosk, CWC, Zwycięzca
U1. TOURAN Malowana Izba - dosk, CWC, Zwycięzca
-

Plenerowa Krajowa Wystawa Grupy I FCI bez ON Rzeszów
14.05.2011
sędzia: Jadwiga Niciewicz PL

Uwagi:Wystawa grupy I FCI bez ON
ALEXIS ALLEGRA Dilorini II lokata BIS Puppy

Baby-stawka:
   CHEROKEE ROSE Moravia Campanella -
SZ1. MAX Bohemia Elite - wo
1. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - wo, Best Puppy
M1. GATTO NEGRO Duovarius - dosk, Zw. Mł.
1. GUERREIRA NEGRA Duovarius - dosk, Zw. Mł., Best Junior, I lok. w BIS Junior
2. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
P-1. TEMPESTA NEGRA Duovarius - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB

XIX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Łódź
07.05.2011 - 08.05.2011
sędzia: Leos Jancik CZ
Baby-1. LAKHADIMA Maribe Magic - wo, Best Baby
2. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - wo
3. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - wo
SZ1. MAX Bohemia Elite - o
-
M1. VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk, Zw. Mł.
niewystawione
   PIERRE CARDIN Złota Elita
1. PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
2. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
3. ANN SOLVEIG Blakbrida - dosk
4. PEARL OF PARIS Złota Elita - dosk
P1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk, CWC, res. CACIB
1. ETESSE Amber Route - dosk, CWC
2. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - bdb
O1. MISTER VALENTIN Tis - dosk
niewystawione
   ANDORA Bursztynowa Fala
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
1. FERGIE Kudłate Serce - dosk, CWC, CACIB
2. LOU Wa-Da-Pi - dosk, res. CACIB

49 Kujawsko - Pomorska Wystawa Psów Rasowych Bydgoszcz
03.05.2011
sędzia: Anna Dzidt PL

Uwagi:ALDONA z Wojtkowizny BIS Weteranów

P-1. PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk, CWC
CH-1. SILLIA Santa Rosa - dosk, CWC, Zwycięzca
W-1. ALDONA z Wojtkowizny - dosk, Najlepszy Weteran, BOB, IV lok. w BOG

XIV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Dobre Miasto
01.05.2011
sędzia: Joanna Adamowska PL
M-1. PEARL OF PARIS Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
2. PIERRE CARDIN Złota Elita - dosk
-

XXX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Opole
30.04.2011 - 01.05.2011
sędzia: Małgorzata Supronowicz PL
M1. PIERRE CARDIN Złota Elita - dosk, Zw. Mł.
niewystawione
   YANKES z Pierwszej Ligi
1. LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. ANN SOLVEIG Blakbrida - dosk
P1. BONO z Łowickiej Farmy - bdb
1. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk, CWC, res. CACIB
2. TEMPESTA NEGRA Duovarius - dosk
3. ELODINE Amber Route - dosk
niewystawione
   ETESSE Amber Route
O-1. IMPRESJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC
U1. TOURAN Malowana Izba - bdb
-
CH1. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB

XXXIX Krajowa Wystawa Psów Rasowych Częstochowa
17.04.2011
sędzia: Petr Rehanek CZ
Baby-1. I' M THE BEST STAR OF Moravia Campanella - wo, Best Baby
2. LAKHADIMA Maribe Magic - wo
3. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - wo
M1. YANKES z Pierwszej Ligi - dosk, Zw. Mł.
2. VOODY AMANT El' Bridorado - dosk
1. YABA z Pierwszej Ligi - dosk, Zw. Mł., Best Junior
niewystawione
   PRALINES SUCRE Złota Elita
   ETESSE Amber Route
P1. ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, III lok. w BOG
2. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk
1. ELODINE Amber Route - dosk, CWC, Zwycięzca
2. TEMPESTA NEGRA Duovarius - dosk
CH1. FIORE NEGRO Duovarius - dosk, CWC
-

XXVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Inowrocław
17.04.2011
sędzia: Anna Dzidt PL
M1. VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
1. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
P1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk, CWC, Zwycięzca
1. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk, CWC, Zwycięzca
CH-1. SILLIA Santa Rosa - dosk, CWC
W-1. ALDONA z Wojtkowizny - dosk

XLV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Lublin
17.04.2011
sędzia: Andrzej Zamoyski PL
M1. GATTO NEGRO Duovarius - dosk, Zw. Mł.
1. GUERREIRA NEGRA Duovarius - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. V.I.P. El' Bridorado - dosk
CH-1. XANADU CHIC Moravia Campanella - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB

XXXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Grudziądz
16.04.2011
sędzia: Jadwiga Niciewicz PL
M-1. ETESSE Amber Route - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
P1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk, CWC, NDPwR
-
CHniewystawione
   DOGGER Kudłate Serce
1. SILLIA Santa Rosa - dosk, CWC, Zwycięzca
W-1. ALDONA z Wojtkowizny - dosk, Najlepszy Weteran, BOB

XXVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zabrze
10.04.2011
sędzia: Anna Kochan PL
Baby-1. I' M THE BEST STAR OF Moravia Campanella - wo, Best Baby
2. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - wo
3. AURELIA BELLEZZA Dilorini - wo
4. LAKHADIMA Maribe Magic - wo
SZ-1. GOLDEN OPPORTUNITY Moravia Campanella - wo, Best Puppy
2. RADŻA Przytul Mnie - o
M1. VANGUARDIO El' Bridorado - dosk, Zw. Mł.
2. YANKES z Pierwszej Ligi - dosk
1. DORIS DAY del Castello degli Urogalli - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
P1. ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne - dosk, CWC
2. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk
3. PHIL COLINS Złota Elita -
1. ELODINE Amber Route - dosk, CWC
O1. BIMBER Coeur d'Ambre de Baltique - dosk, CWC
stawka:
   IMPREZKA z Francuskiej Ulicy -
U1. XCELLENT FELLOW Moravia Campanella - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
2. TOURAN Malowana Izba - dosk
-
CH-1. KONTRA z Kuźni Championów - dosk, CWC, Zwycięzca

XX Wiosenna Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Mazowiecki
09.04.2011 - 10.04.2011
sędzia: Elżbieta Chwalibóg PL

Uwagi:ALDONA z Wojtkowizny BIS Weteranów

M1. BLACK SPARKY Naster - bdb
1. PEARL OF PARIS Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. ETESSE Amber Route - dosk
stawka:
   VALETTA AMBER El' Bridorado -
P1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - bdb
-
Oniewystawione
   EVER de la Source de Marsylia
-
W-1. ALDONA z Wojtkowizny - dosk, Najlepszy Weteran, BOB

XVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Katowice
18.03.2011 - 20.03.2011
sędzia: Jean-Jacque Dupas F

Uwagi:HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - BIS wystawy; ORTON z Pierwszej Ligi - IV lokata podczas BIS Weteranów.

Baby-1. AMELIA BELLA Dilorini - wo, Best Baby
2. JUDY Kudłate Serce - wo
3. AURELIA BELLEZZA Dilorini - o
4. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - o
niewystawione
   CHANCE OF WINNING Moravia Campanella
SZ-1. RADŻA Przytul Mnie - wo, Best Puppy
M1. YANKES z Pierwszej Ligi - dosk, Zw. Mł.
2. PIERRE CARDIN Złota Elita - dosk
3. VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk
4. EDGAR Badria's Darling - bdb
poza lokatą
   POKER Przytul Mnie - bdb
   VOODY AMANT El' Bridorado - bdb
1. ETESSE Amber Route - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk
3. DORIS DAY del Castello degli Urogalli - dosk
4. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
poza lokatą
   LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia - dosk
   V.I.P. El' Bridorado - dosk
   LOVELY LIVIA Jesienna Rapsodia - dosk
niewystawione
   YOKO z Pierwszej Ligi
P1. ESCOTT Amber Route - dosk, CWC, res. CACIB
2. ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne - dosk
3. LINDOR z Kuźni Championów - dosk
poza lokatą
   ERLKONIG aux pattes velues - db
1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, CWC
2. EZRA de la Source de Marsylia - dosk
O1. ALTESSE les Chiens de Marki - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
1. XANADU CHIC Moravia Campanella - dosk, CWC
2. VIVA LA DIVA Moravia Campanella - dosk
3. EPRIL de la Source de Marsylia - bdb
poza lokatą
   BINGA Aeivena - db
U-1. NAOMI TIGGER Nadina-sis - dosk, CWC, res. CACIB
2. SMILE TO ME Moravia Campanella - dosk
3. NANET Przytul Mnie - dosk
CH1. ORKAN Przytul Mnie - dosk, CWC
1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOG, BOB, BIS
2. FERGIE Kudłate Serce - dosk
W1. ORTON z Pierwszej Ligi - dosk, Najlepszy Weteran
-

XXIX Zielonogórska Wystawa Psów Rasowych Drzonków
05.03.2011 - 06.03.2011
sędzia: Anna Kochan PL
M1. EASTWOOD Amber Route - bdb
1. LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. ESCOTT Amber Route - dosk, CWC, Zwycięzca
1. ANDROMEDA Irisberg - dosk, CWC
O1. LOGAN Jesienna Rapsodia - dosk, CWC
1. IMPRESJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC
CH-1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB

XXXVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Jarosław
05.03.2011 - 06.03.2011
sędzia: Grzegorz Robak PL
M1. GATTO NEGRO Duovarius - dosk, Zw. Mł.
1. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB, III lok. w BOG, II lok. w BIS Junior
2. GUERREIRA NEGRA Duovarius - dosk
3. LOVELY LIVIA Jesienna Rapsodia - dosk

Wystawa Championów Leszno
27.02.2011
sędzia: Krystyna Opara PL
CH1. LOGAN Jesienna Rapsodia - dosk, CWC
1. ELSIE du Lion d'Orange - dosk, CWC, BOB
2. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk

IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Rzeszów
19.02.2011 - 20.02.2011
sędzia: George Schogol GE
Baby-1. AMELIA BELLA Dilorini - wo, Best Baby
2. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - wo
SZniewystawione
   ANN HURUKAN Blakbrida
-
M1. LINDOR z Kuźni Championów - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. GATTO NEGRO Duovarius - dosk
3. POKER Przytul Mnie - dosk
1. PEARL OF PARIS Złota Elita - dosk, Zw. Mł.
2. DORIS DAY del Castello degli Urogalli - dosk
3. GUERREIRA NEGRA Duovarius - dosk
4. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
poza lokatą
   ELODINE Amber Route - dosk
   LOVELY LIVIA Jesienna Rapsodia - bdb
P1. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk, CWC, res. CACIB
2. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, CWC, res. CACIB
O1. BILBO Amber Route - bdb
-
U1. TOURAN Malowana Izba - dosk, CWC
-
CH1. FIORE NEGRO Duovarius - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
1. XANADU CHIC Moravia Campanella - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
niewystawione
   JUCCA Dalido

VII Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych Bydgoszcz
12.02.2011 - 13.02.2011
sędzia: Beata Klawińska PL

Uwagi:Aldona z Wojtkowizny: IV BIS Weteranów

SZ1. VAN CARMELLO El' Bridorado - wo, Best Puppy
niewystawione
   BLACK PERL Naster
M1. PIERRE CARDIN Złota Elita - dosk, Zw. Mł.
1. PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. EVER de la Source de Marsylia - dosk, CWC
niewystawione
   LU'BEGA Jesienna Rapsodia
   CHINO KARHU Czarny Niedźwiadek
1. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk, CWC, Zwycięzca
O1. MISTER VALENTIN Tis - dosk
-
CH1. Yurmis Fidel KRISPY INFINITE LOVE - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
-
W-1. ALDONA z Wojtkowizny - dosk, Najlepszy Weteran

II Nocna Walentynkowa BIS Wystawa Psów Rasowych Bydgoszcz
12.02.2011 - 13.02.2011
sędzia: Jerzy Prywiński PL

Uwagi:Aldona z Wojtkowizny: II BIS Weteranów

M-1. PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk, CWC
niewystawione
   EVER de la Source de Marsylia
   CHINO KARHU Czarny Niedźwiadek
-
O1. MISTER VALENTIN Tis - dosk, CWC
-
CH1. Yurmis Fidel KRISPY INFINITE LOVE - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
-
W-1. ALDONA z Wojtkowizny - dosk, Najlepszy Weteran

I Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Głogów
28.01.2011 - 30.01.2011
sędzia: Mirosław Redlicki PL

Uwagi:organizator: oddział Legnica

M1. EASTWOOD Amber Route - db
1. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
2. LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia - bdb
nie do oceny
   PROVANCE CASSIS Złota Elita
niewystawione
   ETESSE Amber Route
P1. CHINO KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk
2. BONO z Łowickiej Farmy - db
-
O-1. BINGA Aeivena - db

I Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych Gdańsk
16.01.2011
sędzia: Andrzej Kaźmierski PL

Uwagi:organizator: Oddział Gdynia
ALDONA z Wojtkowizny - III lok. w BIS Weteranów

M1. PIERRE CARDIN Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior
-
P1. EVER de la Source de Marsylia - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
-
O1. MISTER VALENTIN Tis - dosk, CWC
-
W-1. ALDONA z Wojtkowizny - dosk, Najlepszy Weteran


Copyright © 2000-2013 by Briardy w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone!