briard

wyniki wystaw

Zestawione w serwisie wyniki wystaw pochodzą z różnych źródeł. Znaczna część napływa od samych wystawców. Czasami tylko są to oficjalne dane z poszczególnych oddziałów ZKwP, od sędziów i asystentów. W związku z tym w wynikach, szczególnie świeżych, mogą pojawiać się błędy. Administratorzy dokładają wszelkich starań, aby ewentualne pomyłki były szybko eliminowane. W rzadkich przypadkach nie udaje się zebrać pełnych wyników i niektóre zapisy mogą być niepełne.

Tylko na łamach serwisu Briardy w Polsce możecie śledzić na bieżąco wyniki wystawowych zmagań briardów, proszę więc o pomoc w ich kompletowaniu dosłownie każdego wystawcę! Przysyłajcie lokaty i oceny, choćby tylko Waszego psa, po każdej wystawie!

Domyślnie na stronie prezentowane są wystawy z bieżącego roku, aby zobaczyć archiwa należy wybrać odpowiedni rok. Archiwa są obecnie w  budowie.

Wyniki wystaw uzyskane w Polsce oraz wszelkie korekty do nich należy przesyłać na adres e-mail:
Majki Litwinowicz lub na główny adres kontaktowy serwisu.


Wybierz rok:    2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2007   2006  


Nowy Dwór Mazowiecki; Nowa Ruda - Słupiec; Kielce; Poznań; Poznań; Zabrze; Legionowo; Częstochowa; Miastko; Rybnik - Kamień; Rybnik - Kamień; Wrocław; Chorzów; Zielona Góra; Warszawa; Włocławek; Kraków; Białystok; Nowy Targ; Radom; Sopot; Legnica; Legnica; Chojnice; Zakopane; Będzin; Koszalin; Gdynia; Nowy Sącz; Warszawa; Gorzów Wlkp; Olsztyn; Ustroń; Wrocław; Nowa Ruda; Przemyśl; Szczecin; Kalisz; Racibórz; Leszno; Płock; Słupsk; Bytom; Radom; Grudziądz; Częstochowa; Inowrocław; Jelenia Góra; Dobre Miasto; Bydgoszcz; Łódź; Opole; Katowice; Jarosław; Drzonków; Bydgoszcz; Bydgoszcz; Rzeszów; Głogów;
Klasa Psy Suki

XIX Zimowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Mazowiecki
11.12.2010 - 12.12.2010
sędzia: Anna Kochan PL

Uwagi:oddział Legionowo

M1. YANKES z Pierwszej Ligi - bdb
niewystawione
   LU'BEGA Jesienna Rapsodia
poza lokatą
   YOKO z Pierwszej Ligi - db
P-1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
O-1. XAMIRA z Pierwszej Ligi - dosk, CWC
W-niewystawione
   ALDONA z Wojtkowizny

XI Zimowa Wystawa Psów Rasowych Nowa Ruda - Słupiec
03.12.2010 - 05.12.2010
sędzia: Anna Kochan PL
Baby1. VANDYKE BROWN El' Bridorado - wo, Best Baby
-
M1. LINDOR z Kuźni Championów - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
1. LOVELY LIVIA Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł.
2. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
P1. BONO z Łowickiej Farmy - dosk, CWC
-
O1. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk, CWC, Zwycięzca
1. VANESSKA UNIQUE Złota Elita - dosk, CWC, Zwycięzca
niewystawione
   BINGA Aeivena

IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kielce
13.11.2010 - 14.11.2010
sędzia: Andrzej Zamoyski PL
Baby-niewystawione
   VOQUE MODEL El' Bridorado
M1. YANKES z Pierwszej Ligi - dosk, Zw. Mł.
niewystawione
   CHINO KARHU Czarny Niedźwiadek
1. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. ELODINE Amber Route - dosk
3. LOVELY LIVIA Jesienna Rapsodia - dosk
4. LAURETTE Jesienna Rapsodia - bdb
niewystawione
   EASY TO LOVE Amber Route
P1. TOURAN Malowana Izba - dosk, CWC
niewystawione
   ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne
-
O1. BIMBER Coeur d'Ambre de Baltique - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
2. FIORE NEGRO Duovarius - dosk, res. CACIB
1. XAMIRA z Pierwszej Ligi - dosk, CWC

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zwycięzca Polski 2010 Poznań
07.11.2010
sędzia: Jaroslav Matyas SK
Baby1. VAN CARMELLO El' Bridorado - wo, Best Baby
1. BLACK PERL Naster - wo
M1. CHINO KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk, Zw. Mł., Młodzieżowy Zwycięzca Polski
2. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk
3. BONO z Łowickiej Farmy - dosk
1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, Zw. Mł., Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Best Junior
2. ETESSE Amber Route - dosk
3. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk
P1. EJNAR de la Source de Marsylia - dosk, CWC
2. ERNI de la Source de Marsylia - dosk
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, CWC, res. CACIB
O1. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk, CWC
2. ROLLS-ROYCE Malowana Izba - dosk
3. BILBO Amber Route - dosk
4. MISTER VALENTIN Tis - dosk
poza lokatą
   MISTER TEDDY Tis - bdb
niewystawione
   MISTER DOGGERO Tis
-
U-1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca Polski, BOB
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca Polski
2. FABER-CASTELL von der roten Hex - dosk, res. CACIB
niewystawione
   LOU Wa-Da-Pi

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań
06.11.2010
sędzia: Katarzyna Fiszdon PL
M1. BONO z Łowickiej Farmy - dosk, Zw. Mł.
2. CHINO KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk
1. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
2. LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia - dosk
3. PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk
niewystawione
   TEMPESTA NEGRA Duovarius
P1. ERNI de la Source de Marsylia - dosk, CWC, res. CACIB
2. EJNAR de la Source de Marsylia - dosk
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, CWC, Zwycięzca
O1. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk, CWC
2. ROLLS-ROYCE Malowana Izba - dosk
niewystawione
   MISTER DOGGERO Tis
-
CH1. FABER-CASTELL von der roten Hex - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
niewystawione
   LOU Wa-Da-Pi

XXVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zabrze
17.10.2010
sędzia: Andrzej Tyburczyk PL
Baby1. VANGUARDIO El' Bridorado - wo
1. V.I.P. El' Bridorado - wo, Best Baby
2. VOQUE MODEL El' Bridorado - wo
Mstawka:
   POKER Przytul Mnie -
1. ELODINE Amber Route - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. TOURAN Malowana Izba - dosk, CWC
-
U-1. NANET Przytul Mnie - dosk, CWC
CH1. IVANHOE HOCKY Enfant Par la Garrigue - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, III lok. w BOG
-
W1. ORTON z Pierwszej Ligi - dosk, Najlepszy Weteran
-

XVIII Jesienna Wystawa Psów Rasowych Legionowo
10.10.2010
sędzia: Andrzej Tyburczyk PL
M1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł.
1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
Pniewystawione
   BAZYLI z Łowickiej Farmy
-

XXXVIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Częstochowa
09.10.2010
sędzia: Andrzej Zamoyski PL

Uwagi: HORTENSJA z Francuskiej Ulicy: IV lokata podczas BIS "użytków".

M1. LOGAN Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł.
2. CHINO KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk
3. YANKES z Pierwszej Ligi - dosk
1. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. LOVELY LIVIA Jesienna Rapsodia - dosk
3. ETESSE Amber Route - dosk
4. ELODINE Amber Route - dosk
poza lokatą
   LAURETTE Jesienna Rapsodia - dosk
O1. BILBO Amber Route - dosk
1. XAMIRA z Pierwszej Ligi - dosk, CWC
U-1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, NDSwR, BOB, II lok. w BOG
CH1. FIORE NEGRO Duovarius - dosk, Zwycięzca
-

Jesienna Krajowa Wystawa Psów Rasowych Miastko
09.10.2010 - 10.10.2010
sędzia: Anna Ziółkowska PL

Uwagi: DOGGER Kudłate Serce: BIS "użytków", sędzia Dorota Kuczyńska - Standełło,
ALDONA z Wojtkowizny: II BIS Weteranów.

M-1. PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk, Zw. Mł., Best Junior
O1. SUVENIR z Krainy Mgieł - dosk, CWC
2. MISTER VALENTIN Tis - dosk
-
U1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, III lok. w BOG
-
W-1. ALDONA z Wojtkowizny - dosk, Najlepszy Weteran

XXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Rybnik - Kamień
03.10.2010
sędzia: Jadwiga Niciewicz PL
Babyniewystawione
   VANDYKE BROWN El' Bridorado
-
M1. POKER Przytul Mnie - dosk, Zw. Mł.
2. LARES z Kuźni Championów - bdb
3. P. CZOCHER Przytul Mnie - bdb
4. AISH Sarah Eufrasio - bdb
1. TEMPESTA NEGRA Duovarius - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. TOURAN Malowana Izba - dosk, CWC
niewystawione
   ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne
1. GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk, CWC
O-1. NAOMI TIGGER Nadina-sis - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
U1. BROCK Au-Auriga Brie - dosk, CWC, Zwycięzca
-
CH-1. KONTRA z Kuźni Championów - dosk, CWC
W-1. ASISI Au-Auriga Brie - dosk, Najlepszy Weteran

Krajowa Wystawa Briardów Rybnik - Kamień
02.10.2010
sędzia: Jana Mráková CZ
Baby1. VANGUARDIO El' Bridorado - wo, Best Baby
niewystawione
   VANDYKE BROWN El' Bridorado
-
M1. ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne - dosk, Zw. Mł.
2. POKER Przytul Mnie - dosk
3. LARES z Kuźni Championów - dosk
poza lokatą
   AISH Sarah Eufrasio - bdb
niewystawione
   P. CZOCHER Przytul Mnie
1. EASY TO LOVE Amber Route - dosk, Zw. Mł.
2. EZRA de la Source de Marsylia - dosk
3. LAURETTE Jesienna Rapsodia - dosk
4. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - bdb
P-1. GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk, CWC
Oniewystawione
   BIMBER Coeur d'Ambre de Baltique
1. LOU Wa-Da-Pi - dosk, CWC
2. DIARRA z Andaye - dosk
U1. BROCK Au-Auriga Brie - dosk, CWC
1. NAOMI TIGGER Nadina-sis - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
2. NANET Przytul Mnie - dosk
CH1. USUALLY THE BEST Moravia Campanella - dosk, CWC, Zwycięzca
1. KONTRA z Kuźni Championów - dosk, CWC
niewystawione
   VIVA LA DIVA Moravia Campanella
W-1. ASISI Au-Auriga Brie - dosk

XVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Wrocław
25.09.2010 - 26.09.2010
sędzia: Maciej Kozber PL

Uwagi:BOB - ARON ANAO Nacambel zakończył podczas wrocławskiej wystawy swoją obfitującą w sukcesy karierę wystawową!

M1. LINDOR z Kuźni Championów - dosk, Zw. Mł.
2. BONO z Łowickiej Farmy - dosk
3. CHINO KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk
4. LOLLIPOP Jesienna Rapsodia - dosk
1. TEMPESTA NEGRA Duovarius - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk
3. ETESSE Amber Route - dosk
P1. EJNAR de la Source de Marsylia - dosk, CWC
1. ELSIE du Lion d'Orange - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
niewystawione
   BINGA Aeivena
O1. MISTER TEDDY Tis - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
2. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk, res. CACIB
1. EDISON od Labícka - dosk, CWC
CH-1. JAMBALAYA Nadina-sis - dosk, CWC
W1. ARON ANAO Nacambel - dosk, Najlepszy Weteran, BOB
1. ALDONA z Wojtkowizny - dosk

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Chorzów
12.09.2010
sędzia: Andrzej Tyburczyk PL
M1. POKER Przytul Mnie - dosk, Zw. Mł.
2. YANKES z Pierwszej Ligi - dosk
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
2. YABA z Pierwszej Ligi - dosk
3. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - dosk
4. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk
poza lokatą
   LOVELY LIVIA Jesienna Rapsodia - dosk
niewystawione
   ARMHA Sarah Eufrasio
P1. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk, CWC, Zwycięzca
-
CH-1. NIPPY Tatrzański Ring - dosk, CWC, Zwycięzca

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra
12.09.2010
sędzia: Bożena Czempas PL
M1. LOGAN Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
1. LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł.
P1. EJNAR de la Source de Marsylia - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
-
O1. ROLLS-ROYCE Malowana Izba - dosk, CWC
1. IMPRESJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, Zwycięzca

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Warszawa
11.09.2010
sędzia: Dorota Paź PL
Baby-1. VALETTA AMBER El' Bridorado - wo, Best Baby
2. DONIA NADINA Tis - wo
M1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
1. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł.
P1. GASPAR Kudłate Serce - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
nie do oceny
   BAZYLI z Łowickiej Farmy
-

XXII Kujawska Krajowa Wystawa Psów Rasowych Włocławek
05.09.2010
sędzia: Jadwiga Niciewicz PL
Baby1. GENEROSO NEGRO Duovarius - wo, Best Baby
-
M1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł.
1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk
O1. DUŻY CIASTECZKOWY POTWÓR Kudłate Serce - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
niewystawione
   SILLIA Santa Rosa
   Artua Vizhon BELLE

XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków
04.09.2010 - 05.09.2010
sędzia: Anna Kochan PL
M1. LOGAN Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł.
2. BONO z Łowickiej Farmy - dosk
1. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. LAURETTE Jesienna Rapsodia - dosk
3. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk
P1. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk, CWC
2. TOURAN Malowana Izba - dosk
1. ELSIE du Lion d'Orange - dosk, CWC
O1. BIMBER Coeur d'Ambre de Baltique - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
2. ORKAN Przytul Mnie - dosk
3. MISTER TEDDY Tis - dosk
4. SCORPIO Santa Rosa - dosk
1. Artua Vizhon BELLE - dosk, CWC
2. LOU Wa-Da-Pi - dosk
U-1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, III lok. w BOG, BOB
CH1. BARBERA del Nebbioso - dosk, CWC, res. CACIB
1. FERGIE Kudłate Serce - dosk, CWC, res. CACIB
2. INDI Wa-Da-Pi -
W1. ARON ANAO Nacambel - dosk
-

IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Białystok
28.08.2010 - 29.08.2010
sędzia: Petru Muntean RO
M1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł.
2. CHINO KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk
niewystawione
   ERNI de la Source de Marsylia
1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, Zw. Mł., Best Junior
niewystawione
   EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella
O1. MISTER DOGGERO Tis - dosk, CWC, res. CACIB
1. Artua Vizhon BELLE - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
U-1. LADY DE MOLKA Un Seul Unique - dosk, CWC, res. CACIB
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
-

XIV Wystawa Psów Rasowych Nowy Targ
22.08.2010 - 22.08.2010
sędzia: Andrzej Tyburczyk PL
M-
P1. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk, CWC, Zwycięzca
2. TOURAN Malowana Izba - dosk
-
U1. JABBELOUP de la Rue de Fleurs - dosk, CWC
-
CH-1. NIKI Tatrzański Ring - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, IV lok. w BOG

XXIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Radom
22.08.2010 - 22.08.2010
sędzia: Anna Dzidt PL
M1. CHINO KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk, Zw. Mł., BOB
-
CH-1. LOU Wa-Da-Pi - dosk, CWC, Zwycięzca

MWPR (CACIB) Sopot
14.08.2010 - 15.08.2010
sędzia: Grzegorz Robak PL
M1. ERNI de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - dosk
niewystawione
   CHINO KARHU Czarny Niedźwiadek
1. Berger la Motte´s VELVET CZARNA - dosk, Zw. Mł.
P1. EVER de la Source de Marsylia - dosk, CWC, res. CACIB
-
O1. MISTER KETMIR Tis - dosk, CWC
2. MISTER DOGGERO Tis - dosk
3. Berger la Motte´s MERITAGE - dosk
1. SILLIA Santa Rosa - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
-

XIV Krajowa Miedziowa Wystawa Psów Rasowych Legnica
08.08.2010 - 08.08.2010
sędzia: Anna Kochan PL
Mniewystawione
   LOGAN Jesienna Rapsodia
1. ETESSE Amber Route - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia - dosk
O1. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk, CWC, Zwycięzca
-
U-1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, BOG

I Krajowa Wystawa Psów Pasterskich gr. I bez owczarków niemieckich Legnica
07.08.2010 - 07.08.2010
sędzia: Dorota Paź PL
M1. LOLLIPOP Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł.
niewystawione
   LOGAN Jesienna Rapsodia
1. LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P-1. BINGA Aeivena - dosk, CWC
O1. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk, Zwycięzca
2. MISTER TEDDY Tis - dosk
-
U-1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, BOG

XXXIII Kaszubska Krajowa Wystawa Psów Rasowych Chojnice
01.08.2010 - 01.08.2010
sędzia: Aleksandra Lubaszka PL
M1. ERNI de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
-
O1. MISTER TEDDY Tis - dosk, CWC
2. MISTER VALENTIN Tis - dosk
-
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
-
W-1. TOJA Godfar - dosk, Najlepszy Weteran

XLIII Tatrzańska Wystawa Psów Rasowych Zakopane
01.08.2010 - 01.08.2010
sędzia: ?
M-1. TEMPESTA NEGRA Duovarius - dosk, Zw. Mł., Best Junior
Pstawka:
   ESTOR de la Source de Marsylia - dosk
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, CWC, Zwycięzca
W1. ORTON z Pierwszej Ligi - dosk, Najlepszy Weteran, BOB
-

V Krajowa Wystawa Psów Rasowych Będzin
25.07.2010
sędzia: Justyna Jezieniecka-Kulik PL
SZ-1. YABA z Pierwszej Ligi - wo, Best Puppy
2. ELODINE Amber Route - wo
M1. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
1. TEMPESTA NEGRA Duovarius - dosk, Zw. Mł.
P-1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, CWC, Zwycięzca
2. GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami - bdb
O1. ORKAN Przytul Mnie - dosk, CWC
-
CH1. ANGUS KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
-
W1. ORTON z Pierwszej Ligi - dosk, Najlepszy Weteran
-

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Koszalin
25.07.2010
sędzia: Eugeniusz Giczela PL
SZ-1. PROVANCE CASSIS Złota Elita - wo, Best Puppy
M1. CHINO KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk, Zw. Mł., Best Junior
-
P1. EVER de la Source de Marsylia - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
-
O1. MISTER DOGGERO Tis - dosk, CWC
-

XV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Gdynia
18.07.2010
sędzia: Anna Kochan PL

Uwagi:BOG, w którym II lokatę wywalczył DOGGER Kudłate Serce sędziowała Dorota Paź.

SZ1. PIERRE CARDIN Złota Elita - wo, Best Puppy
2. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - , brak danych
-
O1. MISTER VALENTIN Tis - dosk, CWC
-
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, II lok. w BOG
-

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Sącz
18.07.2010
sędzia: Bożena Czempas PL
M1. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior, IV lok. w BIS Junior
1. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - dosk, Zw. Mł.
P-1. SWEET SAVANNAH Złota Elita - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Warszawa
10.07.2010 - 11.07.2010
sędzia: Jadwiga Niciewicz PL
SZ-1. PEARL OF PARIS Złota Elita - wo, Best Puppy
2. YOKO z Pierwszej Ligi - wo
M1. BAZYLI z Łowickiej Farmy - dosk, Zw. Mł.
2. EVER de la Source de Marsylia - dosk
3. ERLKONIG aux pattes velues - bdb
1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, Zw. Mł., Best Junior
O1. ORKAN Przytul Mnie - dosk, CWC, res. CACIB
2. BILBO Amber Route - dosk
niewystawione
   MISTER VALENTIN Tis
   MISTER DOGGERO Tis
1. CON AMORE Amber Route - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
2. SATIN z Krainy Mgieł - dosk, res. CACIB
Uniewystawione
   DOGGER Kudłate Serce
-
CH1. ANGUS KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
-

42 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Gorzów Wlkp
04.07.2010
sędzia: Andrzej Tyburczyk PL
Baby-1. GENTILEZZA NEGRA Duovarius - wo, Best Baby
SZ-1. TALPA NEGRA Duovarius - wo, Best Puppy
M1. EJNAR de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
-
O-1. LUISA Dalido - dosk, CWC, Zwycięzca

XXXVII Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych Olsztyn
04.07.2010
sędzia: Iwona Kocemba PL
SZ1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - wo, Best Baby
-
O1. MISTER DOGGERO Tis - dosk, CWC
2. MISTER VALENTIN Tis - dosk
1. SATIN z Krainy Mgieł - dosk
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
-

XXXVI Beskidzka Wystawa Psów Rasowych Ustroń
04.07.2010
sędzia: Anna Dzidt PL
SZ1. PHIL COLINS Złota Elita - wo
1. TEMPESTA NEGRA Duovarius - wo, Best Puppy
M1. ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne - dosk, Zw. Mł.
1. D'CELEBRITY FACE Moravia Campanella - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - dosk
O1. SCORPIO Santa Rosa - dosk, CWC, Zwycięzca
nie do oceny
   ORKAN Przytul Mnie
-
U-1. NANET Przytul Mnie - dosk
CH-1. FERGIE Kudłate Serce - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, BOG
2. INDI Wa-Da-Pi - dosk

Krajowa Wystawa Psów Pasterskich i Zaganiających Wrocław
03.07.2010
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowsk PL
SZ1. LINDOR z Kuźni Championów - wo, Best Puppy
2. LOGAN Jesienna Rapsodia - wo
1. LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia - wo
2. PEARL OF PARIS Złota Elita - wo
3. TEMPESTA NEGRA Duovarius - wo
M1. BONO z Łowickiej Farmy - dosk, Zw. Mł., Best Junior
1. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - dosk, Zw. Mł.
P1. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk, CWC
1. BINGA Aeivena - dosk, CWC
O1. BIMBER Coeur d'Ambre de Baltique - dosk, CWC
1. MAJRA Przytul Mnie - dosk, CWC, Zwycięzca
CH1. KWAZAR z Kuźni Championów - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
-

XXXXVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowa Ruda
27.06.2010 - 27.06.2010
sędzia: Grzegorz Robak PL
SZ1. LINDOR z Kuźni Championów - wo
2. LOGAN Jesienna Rapsodia - wo
1. TEMPESTA NEGRA Duovarius - wo, Best Puppy
M1. BONO z Łowickiej Farmy - bdb
1. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - bdb
P1. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk, CWC, Zwycięzca
1. SWEET SAVANNAH Złota Elita - dosk, CWC
O-1. VANESSKA UNIQUE Złota Elita - bdb
CH1. KWAZAR z Kuźni Championów - dosk, CWC
1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, BOG, BIS

XXXVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Przemyśl
27.06.2010
sędzia: Jan Gajewski PL
SZ-1. LAURETTE Jesienna Rapsodia - wo

XVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Szczecin
19.06.2010 - 20.06.2010
sędzia: Andrzej Zamoyski PL
SZ-1. TALPA NEGRA Duovarius - wo, Best Puppy
2. PROVANCE CASSIS Złota Elita - wo
M1. EVER de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. BONO z Łowickiej Farmy - dosk
niewystawione
   ERNI de la Source de Marsylia
1. Berger la Motte´s VELVET CZARNA - dosk, Zw. Mł.
O1. Berger la Motte´s MERITAGE - dosk, CWC, res. CACIB
2. Toulouse ORAGE NOIR - dosk
3. MISTER KETMIR Tis - dosk
-
U1. ATIS z Pszczyńskiej Puszczy - dosk, CWC
-
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
1. Toulouse MASSY - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca

XXXIV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz
13.06.2010
sędzia: Joanna Adamowska PL
SZ-1. ETESSE Amber Route - wo, Best Puppy
2. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - wo
O-1. CON AMORE Amber Route - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
CH-1. REWIA Duovarius - dosk, CWC

XVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Racibórz
13.06.2010
sędzia: Iwona Kocemba PL
SZ1. YANKES z Pierwszej Ligi - wo, Best Puppy
1. YABA z Pierwszej Ligi - wo
2. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - wo
P-1. NAOMI TIGGER Nadina-sis - dosk, CWC
2. SWEET SAVANNAH Złota Elita - dosk
O1. BIMBER Coeur d'Ambre de Baltique - dosk, CWC, Zwycięzca
2. ORKAN Przytul Mnie - dosk
3. SAGE z Krainy Mgieł - , brak danych
-
CH-1. FERGIE Kudłate Serce - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PRESTIGE 2010 Leszno
05.06.2010 - 06.06.2010
sędzia: Chan Weng Woh MAL
SZ-1. ETESSE Amber Route - wo, Best Puppy
M1. EJNAR de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
-
P1. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - bdb
1. ELSIE du Lion d'Orange - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
O1. MISTER TEDDY Tis - bdb
niewystawione
   SCORPIO Santa Rosa
1. REWIA Duovarius - dosk, CWC
2. LUISA Dalido - dosk
CH1. JOKER z Kuźni Championów - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
1. ACCA des Plaines de Brotonne - dosk, CWC, res. CACIB
W1. ARON ANAO Nacambel - dosk, Najlepszy Weteran, BOB
-

XXXII Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych Płock
30.05.2010
sędzia: Joanna Adamowska PL
M-1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
O-1. SILLIA Santa Rosa - dosk, Zwycięzca

XV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Słupsk
30.05.2010
sędzia: Anna Dzidt PL
M1. EVER de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB, BIS Junior
-
P, brak danychstawka:
   SUVENIR z Krainy Mgieł -
-
CH-, brak danychstawka:
   PETIT FOUR z Krainy Mgieł -

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Bytom
23.05.2010
sędzia: Anna Kochan PL
SZ1. YANKES z Pierwszej Ligi - wo
1. TEMPESTA NEGRA Duovarius - wo, Best Puppy
M1. ASHTRAY HEART Bella's Liberi - dosk, Zw. Mł.
niewystawione
   ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne
1. EPRIL de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
niewystawione
   INCLUZIVE Gasaron
P1. SAGE z Krainy Mgieł - dosk, CWC
1. GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk, CWC
O1. SCORPIO Santa Rosa - dosk, CWC, Zwycięzca
2. ORKAN Przytul Mnie - dosk
1. NANET Przytul Mnie - dosk, CWC
CH-1. JUCCA Dalido - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
niewystawione
   VIVA LA DIVA Moravia Campanella

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Radom
23.05.2010
sędzia: Dariusz Skorek PL
M1. BAZYLI z Łowickiej Farmy - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, Zw. Mł.

XXXIV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Grudziądz
22.05.2010 - 22.05.2010
sędzia: Iwona Matuszewska
M1. EVER de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. ERNI de la Source de Marsylia - dosk
1. Berger la Motte´s VELVET CZARNA - dosk
P1. MISTER DOGGERO Tis - dosk, CWC
1. SATIN z Krainy Mgieł - dosk, Zwycięzca
2. SILLIA Santa Rosa - bdb
O1. Berger la Motte´s MERITAGE - dosk
-
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, BOG, IV lok. w BIS
niewystawione
   Artua Vizhon BELLE

XXXVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Częstochowa
16.05.2010 - 16.05.2010
sędzia: Grzegorz Robak PL
SZ-1. TEMPESTA NEGRA Duovarius - wo, Best Puppy
M1. BAZYLI z Łowickiej Farmy - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB, II lok. w BOG
2. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk
1. EPRIL de la Source de Marsylia - , Zw. Mł.
P1. SCORPIO Santa Rosa - dosk, CWC, Zwycięzca
-
O1. ORKAN Przytul Mnie - bdb
2. FIORE NEGRO Duovarius - bdb
1. VANESSKA UNIQUE Złota Elita - bdb
niewystawione
   LOU Wa-Da-Pi

XXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Inowrocław
16.05.2010 - 16.05.2010
sędzia: Stanisław Abłamowicz PL
Baby-1. PIECE OF SECRET Złota Elita - wo
M1. EJNAR de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
-
P-1. SILLIA Santa Rosa - dosk, CWC
O-1. LUISA Dalido - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB

XXXV Karkonoska Wystawa Psów Rasowych Jelenia Góra
16.05.2010 - 16.05.2010
sędzia: Mariola Semik PL
Baby1. LINDOR z Kuźni Championów - wo
2. LARES z Kuźni Championów - wo
1. DORIS DAY del Castello degli Urogalli - dosk
M1. BONO z Łowickiej Farmy - dosk, Zw. Mł.
1. ELSIE du Lion d'Orange - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk
niewystawione
   SATAN SANTI Złota Elita
-
O-1. ASH Tedaga - dosk
niewystawione
   LAMIA Przytul Mnie
U-1. KONTRA z Kuźni Championów - dosk, CWC
CH1. KWAZAR z Kuźni Championów - dosk, CWC, Zwycięzca
1. JOTA z Kuźni Championów - dosk, CWC, Zwycięzca
W1. ARON ANAO Nacambel - dosk, BOB
-

XIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Dobre Miasto
09.05.2010 - 09.05.2010
sędzia: Anna Dzidt PL
SZ1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - wo, Best Puppy
-
P1. GASPAR Kudłate Serce - dosk, BOB
-

48 Kujawsko-Pomorska Wystawa Psów Rasowych Bydgoszcz
03.05.2010 - 03.05.2010
sędzia: Barbara Wójcik PL
Baby-1. PROVANCE CASSIS Złota Elita - wo
SZ1. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - wo, Best Puppy
-
M1. EVER de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior, BOB
-
P-1. SILLIA Santa Rosa - dosk

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) Łódź
01.05.2010 - 02.05.2010
sędzia: Antoan Hlebarov BG
Baby-1. ETESSE Amber Route - wo, Best Baby
2. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - wo
SZ-1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - wo, Best Puppy
niewystawione
   TEMPESTA NEGRA Duovarius
M1. BAZYLI z Łowickiej Farmy - dosk, Zw. Mł., Best Junior, Cruft's Qualification
1. EPRIL de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Cruft's Qualification
P1. SHUTTERFLY Brie Bannire Amour - dosk, CWC, res. CACIB
1. SWEET SAVANNAH Złota Elita - dosk, CWC
O1. SCORPIO Santa Rosa - dosk, CWC
2. MAGNUS Przytul Mnie - dosk
1. LOU Wa-Da-Pi - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, Cruft's Qualification
2. VANESSKA UNIQUE Złota Elita - dosk
niewystawione
   DIUNA Pixton
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOG, BOB, Cruft's Qualification
1. ACCA des Plaines de Brotonne - dosk, CWC, res. CACIB
2. JUCCA Dalido - dosk

XXIX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) Opole
24.04.2010 - 25.04.2010
sędzia: Andrzej Zamoyski PL
Baby1. LOGAN Jesienna Rapsodia - wo, Best Baby
-
SZ-1. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - wo, Best Puppy
M1. ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. BONO z Łowickiej Farmy - dosk
1. ELSIE du Lion d'Orange - dosk, Zw. Mł.
P1. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
2. MISTER TEDDY Tis - dosk
niewystawione
   SCORPIO Santa Rosa
1. GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk, CWC
2. SWEET SAVANNAH Złota Elita - dosk
O-1. JUCCA Dalido - dosk, CWC, CACIB, NDSwR
2. MAJRA Przytul Mnie - dosk
3. LAMIA Przytul Mnie - dosk
4. LOU Wa-Da-Pi - dosk
poza lokatą
   VANESSKA UNIQUE Złota Elita - dosk
U-1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, res. CACIB
CH-1. J'ADORE Dalido - dosk, CWC
W1. ARON ANAO Nacambel - dosk, Najlepszy Weteran, BOB
-

XV Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych Katowice
26.03.2010 - 28.03.2010
sędzia: Salvatore Gianonne BE
Baby1. P. CZOCHER Przytul Mnie - wo
2. POKER Przytul Mnie - wo
1. ETESSE Amber Route - wo, Best Baby
2. TEMPESTA NEGRA Duovarius - wo
niewystawione
   LAURETTE Jesienna Rapsodia
SZ-1. EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - wo, Best Puppy
2. ALMA NOBLE Bella's Liberi - wo
M1. BAZYLI z Łowickiej Farmy - dosk, Zw. Mł.
2. BONO z Łowickiej Farmy - dosk
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
2. ELSIE du Lion d'Orange - dosk
3. EPRIL de la Source de Marsylia - bdb
4. INCLUZIVE Gasaron - bdb
P1. FIORE NEGRO Duovarius - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
2. SCORPIO Santa Rosa - dosk
3. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk
4. MISTER TEDDY Tis - bdb
niewystawione
   SHUTTERFLY Brie Bannire Amour
1. GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk, CWC
2. NAOMI TIGGER Nadina-sis - dosk
3. LOU Wa-Da-Pi - dosk
O1. ORKAN Przytul Mnie - bdb
1. STELLA z Pierwszej Ligi - dosk, CWC
2. RAFAELLA CHIC Moravia Campanella - dosk
3. NANET Przytul Mnie - dosk
4. DIUNA Pixton - dosk
U1. BROCK Au-Auriga Brie - dosk, CWC
-
CH1. IVANHOE HOCKY Enfant Par la Garrigue - dosk, CWC, res. CACIB
1. VIVA LA DIVA Moravia Campanella - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
2. JUCCA Dalido - dosk, res. CACIB
3. NIPPY Tatrzański Ring - dosk
4. ACCA des Plaines de Brotonne - dosk
W1. ORTON z Pierwszej Ligi - dosk
2. ARON ANAO Nacambel - dosk
1. ASISI Au-Auriga Brie - dosk, BOB

35 Przemyska Wystawa Psów Rasowych Jarosław
13.03.2010 - 14.03.2010
sędzia: Anna Kochan PL
M1. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
-
O1. D'LORD du Bois des Pierres Noires - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
1. FERGIE Kudłate Serce - dosk, CWC, Zwycięzca
W-1. FANTASY STAR Moravia Campanella - dosk, Najlepszy Weteran

XXVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Drzonków
06.03.2010 - 07.03.2010
sędzia: Maciej Kozber PL
SZ-1. D'CELEBRITY FACE Moravia Campanella - wo
Mniewystawione
   BONO z Łowickiej Farmy
   EJNAR de la Source de Marsylia
-
P1. MISTER TEDDY Tis - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
-
O1. MAGNUS Przytul Mnie - dosk, CWC
1. APRIL FAIRY Velmond - dosk, CWC, Zwycięzca
niewystawione
   LUISA Dalido

I Nocna Wystawa Walentynkowa Bydgoszcz
13.02.2010 - 14.02.2010
sędzia: Jerzy Prywiński PL
SZ1. Berger la Motte´s SCORPIO CZARNY - wo
1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - wo, Best Puppy
M1. ERNI de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł.
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
CH1. Berger la Motte´s MERITAGE - dosk, CWC, Zwycięzca
1. IMOGENE Enfant Par la Garrigue - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB

VI Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych Bydgoszcz
13.02.2010 - 14.02.2010
sędzia: Anna Dominiak PL
SZ1. BAZYLI z Łowickiej Farmy - wo
2. Berger la Motte´s SCORPIO CZARNY - wo
1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - wo, Best Puppy
niewystawione
   BAJKA z Łowickiej Farmy
M1. EVER de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł.
2. ERNI de la Source de Marsylia - wo
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. MISTER DOGGERO Tis - dosk, CWC
1. SILLIA Santa Rosa - dosk, CWC
CH1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
2. Berger la Motte´s MERITAGE - dosk
1. IMOGENE Enfant Par la Garrigue - dosk, CWC, Zwycięzca

III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Rzeszów
13.02.2010 - 14.02.2010
sędzia: Rafael Malo Alcrudo ES
M1. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł.
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, Zw. Mł., Best Junior
P1. GASPAR Kudłate Serce - dosk, CWC, res. CACIB
2. FIORE NEGRO Duovarius - dosk
1. LOU Wa-Da-Pi - dosk, CWC
stawka:
   FRECCIA NEGRA Duovarius - dosk
   FRAGOLA NEGRA Duovarius - dosk
O-1. VERTIGINE Duovarius - dosk, CWC
niewystawione
   VIVA LA DIVA Moravia Campanella
CH1. ZORBA Duovarius - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB
1. NIPPY Tatrzański Ring - dosk, CWC, CACIB, Zwycięzca
2. NIKI Tatrzański Ring - dosk, res. CACIB
3. KARMEN Wa-Da-Pi - dosk

XI Zimowa Wystawa Psów Rasowych Głogów
22.01.2010 - 24.01.2010
sędzia: Jadwiga Niciewicz PL

Uwagi:Od początku 2010 roku obowiązuje zmodernizowany Regulamin Wystaw ZKwP. Tytuły - Najlepsza Suka/Pies w Rasie zastąpił nowy - Zwycięzca. Wybór Best Juniora jest od tej pory konkurencją obowiązkową.

SZ1. BONO z Łowickiej Farmy - wo
1. BASMA z Łowickiej Farmy - wo, Best Puppy
M-1. ELSIE du Lion d'Orange - dosk, Best Junior
P1. MISTER TEDDY Tis - dosk, CWC
2. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk
1. SWEET SAVANNAH Złota Elita - dosk, CWC
O1. D'LORD du Bois des Pierres Noires - dosk, CWC, Zwycięzca
1. VERITA Duovarius - dosk, CWC, Zwycięzca, BOB
2. LUISA Dalido - dosk
3. VANESSKA UNIQUE Złota Elita - dosk
W1. ARON ANAO Nacambel - dosk
-


Copyright © 2000-2013 by Briardy w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone!