briard

wystawy klubowe: wyniki i galerie

W naszym kraju, podobnie jak w wielu innych, raz do roku odbywa się szczególna, specjalistyczna wystawa przeznaczona tylko dla psów rasy briard. Wystawa ta ma największy prestiż dla miłośników rasy. Na żadnej innej nie można zobaczyć stawki 100 briardów. Z wielu zaprezentowanych podczas tzw. "klubówki" psów co roku wybierany jest ten najlepszy... Oceny dokonują nie przypadkowi sędziowie, ale prawdziwi znawcy rasy. Emocje wystawców i oglądających sięgają więc zenitu. Wystawa klubowa to również wydarzenie towarzyskie. Doskonała okazja do spotkania mnóstwa "wariatów" na codzień trzymających po drugiej stronie smyczy duże, kudłate stwory, zarówno płowe, jak i czarne, rodem z Francji, lub jeśli ktoś woli z... Melmag ;)


Wystawy klubowe: 2017    2016    2015    2014    2013    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005    

22 Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów, Świerklaniec 03.09.2017

sędziowie:
Marja Talvitie FI  / psy: Mł Sz, Sz, M, W   suki: Mł Sz, Sz, M, W /
Jan de Gids NL  / psy: P, O, U, CH   suki: P, O, U, CH /

KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Baby-1. HAWKEYE Dilorini - wo
2. HEIMDALL Dilorini - wo
Młodzież1. FEEL LIKE ABROZ Bella's Liberi - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
1. LARSO de la Source de Marsylia - dosk
2. CODY CORLEONE Trzy Korony - bdb
Pośrednia1. EVEREST Buhlbino - bdb
1. KOLOMBO Brikasta - bdb
2. ONE MORE DANCE Złota Elita - bdb
Otwarta1. PETRUS z Kuźni Championów - dosk, CWC
1. ENRICO TOFFI TOPAZ Dilorini - dosk, CWC
Użytki-1. NOEL MATHIEU vom wilden Weidenwald - dosk, CWC, Naj. Płowy Pies
2. JERONIMO Brikasta - dosk
Championy1. DAVOS EBONY Naster - dosk, CWC, Naj. Czarny Pies, Zwycięzca Klubu, BOB, BIS
2. YOUR FIERY TEQUILA Dalido - dosk
1. KEPPLER Amber Route - dosk, CWC
2. OCEAN OF LOVE Maribe Magic - dosk
Honorowa1. BARNEY Heritage - dosk
-
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Baby-1. HARLEY QUINN Dilorini - wo, Best Baby
Szczenięta1. CHANEL Dalido - wo
1. TIGRA z Miłości do Briarda - wo, Best Puppy
2. PRIME STAR Maribe Magic - wo
3. PIECE OF PARADISE Maribe Magic - o
niewystawione
   TOSIA z Miłości do Briarda
Młodzież1. FUNKY VIRGINIA Bella's Liberi - dosk
2. VAMP SEGAN Nadina-sis - bdb
1. GWYNETH KATE P. Dilorini - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu, Best Junior
2. ABBY la Case de l’oncle Tom - dosk
Otwarta1. RAVEN SAFI Gasaron - dosk, CWC
2. PRIMA z Kuźni Championów - bdb
1. SWEET LULLABY El' Bridorado - dosk, CWC
2. BELLA ROSE Dalido - dosk
3. BAHATI z Pierwszej Ligi - dosk
4. OPTIMA z Kuźni Championów - bdb
poza lokatą
   QUANTICA El' Bridorado - bdb
   FLORENCE WELCH Dilorini - bdb
   RUNA z Kuźni Championów - bdb
Użytki1. BON CHERI Bella's Liberi - dosk, CWC
1. FRIENDLY FIRE Dilorini - dosk, CWC, Najl. Pies Użytkowy
2. SUGABABE El' Bridorado - dosk
stawka:
   KONTRA z Kuźni Championów -
Championy1. DAZZLE MY LILLY Bella's Liberi - dosk, CWC
1. MAJESTY PRINCESS Maribe Magic - dosk, CWC, Naj. Płowa Suka, Naj. Suka, Zwycięzca Klubu
2. OMNIA z Kuźni Championów - dosk
3. BELLAQUERA El' Bridorado - dosk
4. GARBO vom Vossberg - dosk
poza lokatą
   DORIS DAY del Castello degli Urogalli - dosk
   LENKA Amber Route - dosk
Honorowa-1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, Naj. Weteran
2. XANADU CHIC Moravia Campanella - dosk
3. LOU Wa-Da-Pi - dosk

21 Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów, Wrocław 10.07.2016

sędzia: Godelieve de Wit - Bazelmans NL

Uwagi: BARNEY Heritage - nie do oceny / kontuzja, YOHOO LOVE ME Dalido - dyskwalifikacja za agresję


KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Baby1. EVEREST Buhlbino - wo, Best Baby
-
Szczenięta-1. LENNY Secret Story - wo, Best Puppy
2. ONE MORE DANCE Złota Elita - wo
Młodzież-1. OCEAN OF LOVE Maribe Magic - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu, Best Junior, BOB, BIS
2. ZORRO RIDES AGAIN Moravia Campanella - dosk
Pośrednia1. MONBLAN LEX Vent Solaire - bdb
1. PAN KARMEL Kudłate Serce - dosk, CWC
2. MARLEY Moniness - dosk
Otwarta1. DAVOS EBONY Naster - dosk, CWC
dyskwalifikacja
   YOO HOO LOVE Dalido
1. MAGELLAN Maribe Magic - dosk, CWC
2. JORYK Heaven Devil - dosk
niewystawione
   NINJA du Manoir Noble
Użytki-1. MARON du Manoir Noble - dosk, CWC, Naj. Płowy Pies
Championy1. BOREAS DE VENT Bella's Liberi - dosk, CWC, Naj. Czarny Pies, Zwycięzca Klubu
nie do oceny
   BARNEY Heritage
1. KEPPLER Amber Route - dosk, CWC
niewystawione
   BO - TEQUEIRO de la bone ame
   IMPERATOR IGOR aux pattes velues
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Szczenięta-1. LIONESS Secret Story - wo
Młodzież1. IRIS SISI od Labícka - dosk
1. QUANTICA El' Bridorado - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
niewystawione
   LAURA Heaven Devil
Pośrednia-1. BAHATI z Pierwszej Ligi - bdb
2. BELLA ROSE Dalido - bdb
3. PAMIRA ROSA Majkolandia - bdb
Otwarta1. BIBA-CHANTAL Avec la Force de l'Ours, - dosk, CWC
niewystawione
   NAJA NAJA Jesienna Rapsodia
1. AYRES DE ESCAL z Pierwszej Ligi - dosk, CWC
2. BEL AMOUR El' Bridorado - dosk
3. LENKA Amber Route - dosk
Użytki1. PARIS H. Nadina-sis - dosk, CWC
2. HOPE od Labícka - dosk
1. TIFFANY Nadina-sis - dosk
Championy1. MANIANA NEGRA Duovarius - dosk, CWC, Naj. Czarna Suka
2. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - dosk
1. MAJESTY PRINCESS Maribe Magic - dosk, CWC, Naj. Płowa Suka, Naj. Suka, Zwycięzca Klubu
2. BELLAQUERA El' Bridorado - dosk
3. IMPRESIONANTE VIDA Moravia Campanella - dosk
4. AMAZING LADY Złota Elita - dosk
poza lokatą
   TEQUILA SUNRISE Jesienna Rapsodia - bdb
Honorowa-1. XAMIRA z Pierwszej Ligi - dosk, Naj. Weteran

XX Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów, Świerklaniec 13.09.2015

sędziowie:
Tuula Tammelin DK  / suki: wszystkie suki /
Emmanuel Yannakis FR  / psy: wszystkie psy + BOB  /


Uwagi: Organizator: Oddział Chorzów


KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Baby1. PETRUS z Kuźni Championów - wo
1. OCEAN OF LOVE Maribe Magic - wo, Best Baby
2. BARNEY Trzy Korony - wo
3. BALOU Trzy Korony - wo
4. PAN KARMEL Kudłate Serce - wo
niewystawione
   LOTRANDO Heaven Devil
Młodzież-1. NOEL MATHIEU vom wilden Weidenwald - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu, Best Junior
2. MATTHIEU Moniness - dosk
3. ANDRE Pearls of South - dosk
4. BESITO Dalido - bdb
niewystawione
   NINJA du Manoir Noble
Pośrednia1. YOO HOO LOVE Dalido - dosk, CWC
1. VAMPIRE'S KISS Moravia Campanella - dosk, CWC
2. ENRICO TOFFI TOPAZ Dilorini - dosk
Otwarta1. WINDSTOPER Dalido - dosk, CWC
2. BARNEY Heritage - dosk
1. KEPPLER Amber Route - dosk, CWC, Naj. Płowy Pies, Naj. Pies, Zwycięzca Klubu
2. MAGELLAN Maribe Magic - dosk
3. SUAVEMENTE BESAME de Los Niegos - dosk
4. JORYK Heaven Devil - dosk
poza lokatą
   YANKES z Pierwszej Ligi - bdb
Użytki-niewystawione
   TABOO Dalido
Championy1. BOREAS DE VENT Bella's Liberi - dosk, CWC, Naj. Czarny Pies
2. ANGANDO ANUKAS NEGRO Duovarius - dosk
1. VANGUARDIO El' Bridorado - dosk, CWC
2. MARON du Manoir Noble - dosk
Honorowa-1. DOGGER Kudłate Serce - dosk
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Baby1. PRIMA z Kuźni Championów - wo
1. ROCOCO DILORINI Złota Elita - wo, Best Baby
2. BEAUTY Trzy Korony - wo
3. RUSSIAN ROULETTE Złota Elita - wo
4. BAYLA Trzy Korony - o
niewystawione
   LAURA Heaven Devil
Szczenięta-1. QUANTICA El' Bridorado - o
Młodzież1. DAZZLE MY LILLY Bella's Liberi - dosk
2. AQUA DI GIOIA Dalido - dosk
1. BAHATI z Pierwszej Ligi - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
2. PAMIRA ROSA Majkolandia - dosk
3. MERY JANE Moniness - dosk
4. LENKA Amber Route - dosk
poza lokatą
   BELLA ROSE Dalido - bdb
   OPTIMA z Kuźni Championów - db
Pośrednia1. UNE MAGIQUE SAARI Nadina-sis - dosk, CWC
1. OMNIA z Kuźni Championów - dosk, CWC
2. BILLION DOLLAR BABY de Los Niegos - dosk
niewystawione
   NATURAL BEAUTY OF Maribe Magic
Otwarta1. CAYENNE NOIRE Bella's Liberi - dosk
1. DESTINY QUEEN Bohemia Adyton - dosk, CWC
2. FRANCESCA BELLA De'Marszeldi - dosk
3. BELIZE MILIANO El' Bridorado - dosk
4. NO CHANCE TO LOSE Moravia Campanella - dosk
poza lokatą
   SWEET LULLABY El' Bridorado - dosk
   INDIRA BIJOU du Champ Martagon - bdb
   AYRES DE ESCAL z Pierwszej Ligi - bdb
Użytki1. VENUS Dalido - dosk, CWC, Naj. Czarna Suka, Naj. Suka, Zwycięzca Klubu, BOB, BIS
2. BON CHERI Bella's Liberi - dosk
1. TIFFANY Nadina-sis - dosk, CWC
2. IZZI STAR Brikasta - dosk
3. AMAZING LADY Złota Elita - bdb
Championy1. SEXI SADIE Dalido - dosk, CWC
2. MANIANA NEGRA Duovarius - dosk
1. LOU Wa-Da-Pi - dosk, Naj. Polska Suka, CWC, Naj. Płowa Suka, Zwycięzca Klubu
2. EZRA de la Source de Marsylia - dosk
3. AURELIA BELLEZZA Dilorini - dosk
4. CAMEY CHIC Bohemia Adyton - dosk
poza lokatą
   BELLAQUERA El' Bridorado - dosk
Honorowa-1. FERGIE Kudłate Serce - dosk, Naj. Weteran
2. BLUEBERRY Bohemia Adyton - dosk
3. BIJOU BABISH du Champ Martagon - bdb
poza lokatą
   KONTRA z Kuźni Championów - db

XIX Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów, Moszna 06.09.2014

sędziowie:
Jacques de Brouwer F  / psy: płowe, czarne: M,P,O,U,CH  /
Corinne de Brouwer F  / suki: płowe, czarne: M,P,O,U,CH /
Tomasz Borkowski PL  / psy: płowe, czarne: B, SZ, W   suki: płowe, czarne: B, SZ, W /


Uwagi: DOGGER Kudłate Serce: BOS (Najlepszy Pies)


KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Baby1. DAVERRO MAGINO Naster - wo
2. DAVOS EBONY Naster - wo
-
Szczenięta-1. ENRICO TOFFI TOPAZ Dilorini - wo, Best Puppy
2. EMERALD TRAPICHE Dilorini - wo
3. ERMINIO BLU TURCHESE Dilorini - wo
4. BURSZTYN Buhlbino - o
Młodzież-1. JERONIMO Brikasta - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
Pośrednia1. X van de Hoolhove - bdb
1. MAGELLAN Maribe Magic - dosk, CWC
2. IVOR de la Source de Marsylia - bdb
Otwarta1. ANGANDO ANUKAS NEGRO Duovarius - dosk, CWC, Naj. Czarny Pies, Zwycięzca Klubu
2. BARNEY Heritage - dosk
1. BONBON SHAGGY El' Bridorado - dosk, CWC
Championy-1. VANGUARDIO El' Bridorado - dosk, CWC, Naj. Płowy Pies
2. VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk
3. ICE CHOCO CREAM Moravia Campanella - dosk
4. HUNTER Moravia Campanella - dosk
Honorowa-1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, Naj. Weteran, Naj. Pies
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Baby1. DAENDRYS KHALESI Naster - wo, Best Baby
1. XTRAVAGANT DIAMOND Złota Elita - wo
Szczenięta-1. NATURAL BEAUTY OF Maribe Magic - wo
Młodzież1. NAJA NAJA Jesienna Rapsodia - dosk
1. FRANCESCA BELLA De'Marszeldi - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu, Best Junior
Pośrednia1. CERSEI RAFFINE Naster - dosk, CWC
2. IFE BLUE De La Baie d'adonis - bdb
1. MIDNIGHT ROSE Maribe Magic - dosk, CWC, Naj. Płowa Suka, Zwycięzca Klubu, BOB, BIS
2. MELODY OF SUN Maribe Magic - dosk
3. MAJESTY PRINCESS Maribe Magic - dosk
4. SUNNY GIRL El' Bridorado - dosk
poza lokatą
   SWEET LULLABY El' Bridorado - dosk
   SUGABABE El' Bridorado - bdb
   AMAZING LADY Złota Elita - bdb
Otwarta1. KHADIJA Jesienna Rapsodia - dosk, CWC
1. AURELIA BELLEZZA Dilorini - dosk, CWC
2. TEQUILA SUNRISE Jesienna Rapsodia - dosk
3. DESTINY QUEEN Bohemia Adyton - dosk
4. JUDY Kudłate Serce - dosk
poza lokatą
   BELLAQUERA El' Bridorado - dosk
   AMELIA BELLA Dilorini - dosk
niewystawione
   JUST FOR FUN Złota Elita
Użytki1. BIBA-CHANTAL Avec la Force de l'Ours, - dosk, CWC, Naj. Czarna Suka
2. SCOUT REBELL Nadina-sis - dosk
-
Championy1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, CWC
1. CAMEY CHIC Bohemia Adyton - dosk, CWC
2. LOU Wa-Da-Pi - dosk
3. XANADU CHIC Moravia Campanella - dosk
4. GRIVIA de la Source de Marsylia - dosk
poza lokatą
   EZRA de la Source de Marsylia - dosk
Honorowa-1. BLUEBERRY Bohemia Adyton - dosk
2. NIKI Tatrzański Ring - dosk

Europejska Wystawa Briardów UEBB Show, Katowice 18.08.2013

sędziowie:
Hervé Blasselle F  / psy: płowe  /
Jackie Dillies FR  / psy: czarne   suki: czarne /
Patrick Jacoulot FR  / suki: płowe /

KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Baby1. X van de Hoolhove - wo
niewystawione
   IVRO de la Source de Marsylia
Szczeniętaniewystawione
   CETAN-CHARLOT Avec la Force de l'Ours,
   LAUTREC l'enfant de la Lune
1. MARON du Manoir Noble - wo
2. CHENHO ROYAL Naster - wo
Młodzież1. BYRON du Tchibo d'Ebene - dosk
1. BONBON SHAGGY El' Bridorado - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu, Best Junior, BOB
2. UPTOWN BOY Jesienna Rapsodia - dosk
3. MAGELLAN Maribe Magic - dosk
4. NUEVO GRANDE TOUREG Moravia Campanella - dosk
poza lokatą
   ULTIMO Jesienna Rapsodia - bdb
   RESCATOR Nadina-sis - bdb
Pośrednia1. ANGANDO ANUKAS NEGRO Duovarius - dosk, CWC
2. CURACAO Koneto - dosk
1. FORREST Badria's Darling - dosk, CWC
2. FREDERICK Badria's Darling - dosk
Otwarta1. LODESTAR del Desperado - dosk, CWC, Naj. Czarny Pies
2. DIEGOS de Los Niegos - dosk
1. ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne - dosk, CWC
2. GALLIANO GODARD aux pattes velues - dosk
3. LARES z Kuźni Championów - dosk
4. JONES van het Klotzicht, - dosk
poza lokatą
   VANGUARDIO El' Bridorado - dosk
   LARGO Maribe Magic - dosk
   YANKES z Pierwszej Ligi - dosk
   GIANLUCA von der roten Hex - bdb
   ELLIOT du Val de la Rose - bdb
   ZIC z Pierwszej Ligi - bdb
Użytki1. IKAIKA del Desperado - dosk, CWC
2. NAVAJO Nadina-sis - dosk
3. PANTHERE NOIR Nadina-sis - dosk
1. DIAMOND Badria's Darling - dosk, CWC
2. NOEL D'ORTON Majkolandia - dosk
3. COGNAC Veselý Dvor - dosk
Championy1. RUSH GUCCI Dalido - dosk, CWC
2. ROAMING Dalido - dosk
3. O'REMINGTON STEELE Nadina-sis - dosk
1. ALTESSE les Chiens de Marki - dosk, CWC, Naj. Płowy Pies, Naj. Pies, Zwycięzca Klubu
2. CAMUS aux pattes velues - dosk
3. FIDEL des Enfants des Pierrailles - dosk
4. VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk
poza lokatą
   FOURCAS du Pré Étendu - dosk
   SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk
niewystawione
   BILBO Amber Route
   CLEVER Amber Route
   ESCOTT Amber Route
Honorowa1. ZORBA Duovarius - dosk, Naj. Weteran
1. DOGGER Kudłate Serce - dosk
2. ORTON z Pierwszej Ligi - dosk
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Baby1. XALIA Dalido - wo
2. IFE BLUE De La Baie d'adonis - o
1. FRANCESCA BELLA De'Marszeldi - wo
2. LAMETTA D'ORO Duovarius - wo
3. TIFFANY Dalido - wo
4. IVRA de la Source de Marsylia - wo
niewystawione
   AKHASHENI z Pierwszej Ligi
Szczenięta1. CALLA REINE Naster - wo
2. CERSEI RAFFINE Naster - wo
3. CIRQUE DU SOLEIL Naster - o
1. ROCK´N LOVE VIVA Moravia Campanella - wo, Best Puppy
2. SUGABABE El' Bridorado - wo
3. SUNNY GIRL El' Bridorado - wo
4. AMAZING LADY Złota Elita - wo
poza lokatą
   AYRES DE ESCAL z Pierwszej Ligi - wo
Młodzież1. BLACK PEARL du Tchibo d'Ebene - dosk
2. VENUS Dalido - dosk
3. XIL-XSUSSI Romani - dosk
4. SCOUT REBELL Nadina-sis - dosk
poza lokatą
   WICTORIA BLACK PEARL Dalido - dosk
   HOPE od Labícka - bdb
niewystawione
   VIVIENNE Dalido
1. BELLAQUERA El' Bridorado - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
2. NIGHT ON FIRE Moravia Campanella - dosk
3. UNIQUE TOSCANA Jesienna Rapsodia - dosk
4. NO CHANCE TO LOSE Moravia Campanella - dosk
poza lokatą
   DOUBLE TROUBLE Złota Elita - dosk
   MAJESTY PRINCESS Maribe Magic - bdb
Pośrednia1. DJARA de la Bohemienne noire - dosk, CWC
2. AMANITA NEGRA Duovarius - dosk
niewystawione
   UNIQUE BEAU Dalido
   HUYEN HAIBIBI AYOKA van de Boksenberg
niewystawione
   MIMOZA Kudłate Serce
Otwarta1. JUBILEE del Desperado - dosk, CWC
2. RUBY SWEET Dalido - dosk
3. MANIANA NEGRA Duovarius - dosk
4. BERGERIE MYSTIQUE Bella's Liberi - dosk
poza lokatą
   ANNOUK Bella's Liberi - dosk
   ANOUX du Tchibo d'Ebene - dosk
   KALYPSO du Manoir Noble - dosk
1. Triann SOMETHING SPECIAL FOR MC - dosk, CWC
2. EUROPA du Val de Meouge - dosk
3. GRIVIA de la Source de Marsylia - dosk
4. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - dosk
poza lokatą
   AMELIA BELLA Dilorini - bdb
   TEQUILA SUNRISE Jesienna Rapsodia - bdb
stawka:
   INESS Un Seul Unique - bdb
Użytki1. BON CHERI Bella's Liberi - dosk, CWC
2. BIBA-CHANTAL Avec la Force de l'Ours, - dosk
1. ANDROMEDA Irisberg - dosk, CWC, Naj. Płowa Suka, Zwycięzca Klubu
2. ELSIE du Lion d'Orange - dosk
3. JOLENE des Nez Mouilles - dosk
Championy1. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk, CWC, Naj. Czarna Suka
2. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - dosk
3. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk
1. XANADU CHIC Moravia Campanella - dosk, CWC
2. SWEET SASHA Dalido - dosk
3. BELLATRIX Badria's Darling - dosk
4. LOU Wa-Da-Pi - dosk
poza lokatą
   BEATRIX Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk
   EZRA de la Source de Marsylia - dosk
   HAVANE des Nez Mouilles - dosk
   PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk
   PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
   XAMIRA z Pierwszej Ligi - bdb
niewystawione
   EMILLY Heaven Devil
Honorowa1. KENNEDY SA Nadina-sis - dosk
2. KENDRA SARRAH Nadina-sis - dosk
niewystawione
   RASTA TARISSA Mirage
1. RATINA z Pierwszej Ligi - dosk
2. TAJGA z Pierwszej Ligi - dosk
niewystawione
   STELLA z Pierwszej Ligi
   MANNEQUIN TASJA Moravia Campanella

XVIII Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów, Katowice 17.08.2013

sędziowie:
Hervé Blasselle F  / psy: czarne   suki: czarne /
Jackie Dillies FR  / suki: płowe /
Patrick Jacoulot FR  / psy: płowe  /

KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Baby1. X van de Hoolhove - wo
niewystawione
   IVRO de la Source de Marsylia
Szczeniętaniewystawione
   LAUTREC l'enfant de la Lune
   CETAN-CHARLOT Avec la Force de l'Ours,
1. MARON du Manoir Noble - wo
2. CHENHO ROYAL Naster - o
Młodzież1. BYRON du Tchibo d'Ebene - dosk
1. BONBON SHAGGY El' Bridorado - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu, Best Junior, BOB, BIS
2. UPTOWN BOY Jesienna Rapsodia - dosk
3. NUEVO GRANDE TOUREG Moravia Campanella - dosk
4. MAGELLAN Maribe Magic - bdb
poza lokatą
   RESCATOR Nadina-sis - bdb
   ULTIMO Jesienna Rapsodia - bdb
Pośrednia1. ANGANDO ANUKAS NEGRO Duovarius - dosk, CWC
2. CURACAO Koneto - dosk
1. FORREST Badria's Darling - dosk, CWC
2. FREDERICK Badria's Darling - dosk
Otwarta1. LODESTAR del Desperado - dosk, CWC, Naj. Czarny Pies, Naj. Pies, Zwycięzca Klubu
2. DIEGOS de Los Niegos - dosk
1. ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne - dosk, CWC
2. LARES z Kuźni Championów - dosk
3. GALLIANO GODARD aux pattes velues - dosk
4. ERNI de la Source de Marsylia - dosk
poza lokatą
   JONES van het Klotzicht, - dosk
   VANGUARDIO El' Bridorado - dosk
   YANKES z Pierwszej Ligi - bdb
   ELLIOT du Val de la Rose - bdb
   ZIC z Pierwszej Ligi - bdb
niewystawione
   GIANLUCA von der roten Hex
Użytki1. NAVAJO Nadina-sis - dosk, CWC
1. NOEL D'ORTON Majkolandia - dosk, CWC
2. DIAMOND Badria's Darling - dosk
3. COGNAC Veselý Dvor - dosk
Championy1. JAMES BOND Dalido - dosk, CWC
2. ROAMING Dalido - dosk
3. O'REMINGTON STEELE Nadina-sis - dosk
1. ALTESSE les Chiens de Marki - dosk, CWC
2. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk
3. FIDEL des Enfants des Pierrailles - dosk
4. CAMUS aux pattes velues - dosk
poza lokatą
   CLEVER Amber Route - dosk
   FOURCAS du Pré Étendu - dosk
   VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk
   BILBO Amber Route - db
Honorowa1. ZORBA Duovarius - dosk, Naj. Weteran
1. DOGGER Kudłate Serce - dosk
2. ORTON z Pierwszej Ligi - dosk
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Baby1. IFE BLUE De La Baie d'adonis - wo
1. FRANCESCA BELLA De'Marszeldi - wo, Best Baby
2. LAMETTA D'ORO Duovarius - wo
3. IVRA de la Source de Marsylia - wo
Szczenięta1. CERSEI RAFFINE Naster - wo
2. CALLA REINE Naster - wo
3. CIRQUE DU SOLEIL Naster - wo
1. SWEET LULLABY El' Bridorado - wo, Best Puppy
2. SUGABABE El' Bridorado - wo
3. ROCK´N LOVE VIVA Moravia Campanella - wo
4. SUNNY GIRL El' Bridorado - wo
poza lokatą
   AYRES DE ESCAL z Pierwszej Ligi - wo
   AMAZING LADY Złota Elita - wo
Młodzież1. BLACK PEARL du Tchibo d'Ebene - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
2. VENUS Dalido - dosk
3. VIVIENNE Dalido - bdb
4. SPARKLING AFRIKA de Los Niegos - bdb
poza lokatą
   HOPE od Labícka - bdb
   WICTORIA BLACK PEARL Dalido - bdb
1. UNIQUE TOSCANA Jesienna Rapsodia - dosk, Naj. Polska Suka
2. BELLAQUERA El' Bridorado - dosk
3. BELIZE MILIANO El' Bridorado - dosk
4. NO CHANCE TO LOSE Moravia Campanella - dosk
poza lokatą
   DOUBLE TROUBLE Złota Elita - bdb
   MAJESTY PRINCESS Maribe Magic - bdb
stawka:
   INKA Amber Route -
Pośrednia1. ANOUX du Tchibo d'Ebene - dosk, CWC
2. DJARA de la Bohemienne noire - bdb
3. AMANITA NEGRA Duovarius - bdb
niewystawione
   UNIQUE BEAU Dalido
   HUYEN HAIBIBI AYOKA van de Boksenberg
1. MIMOZA Kudłate Serce - bdb
Otwarta1. RUBY SWEET Dalido - dosk, CWC
2. JUBILEE del Desperado - dosk
3. KALYPSO du Manoir Noble - dosk
4. MANIANA NEGRA Duovarius - dosk
poza lokatą
   BERGERIE MYSTIQUE Bella's Liberi - dosk
1. Triann SOMETHING SPECIAL FOR MC - dosk, CWC, Naj. Płowa Suka, Naj. Suka, Zwycięzca Klubu
2. EUROPA du Val de Meouge - dosk
3. TEQUILA SUNRISE Jesienna Rapsodia - dosk
4. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - dosk
poza lokatą
   CAMEY CHIC Bohemia Adyton - dosk
   GRIVIA de la Source de Marsylia - bdb
   INESS Un Seul Unique - bdb
niewystawione
   AMALIA Irisberg
Użytki1. BON CHERI Bella's Liberi - dosk, CWC, Naj. Czarna Suka
2. BIBA-CHANTAL Avec la Force de l'Ours, - dosk
1. JOLENE des Nez Mouilles - dosk, CWC
2. ANDROMEDA Irisberg - dosk
3. ELSIE du Lion d'Orange - dosk
Championy1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, CWC
1. SWEET SASHA Dalido - dosk, CWC
2. XANADU CHIC Moravia Campanella - dosk
3. EZRA de la Source de Marsylia - dosk
4. HAVANE des Nez Mouilles - dosk
poza lokatą
   LOU Wa-Da-Pi - dosk
   PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
   BELLATRIX Badria's Darling - dosk
   BEATRIX Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk
   PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk
   XAMIRA z Pierwszej Ligi - dosk
Honorowa1. KENDRA SARRAH Nadina-sis - dosk
niewystawione
   RASTA TARISSA Mirage
1. TAJGA z Pierwszej Ligi - dosk
2. BLUEBERRY Bohemia Adyton - dosk
3. RATINA z Pierwszej Ligi - dosk
niewystawione
   GENTIANE Bohemia Elite
   STELLA z Pierwszej Ligi

XVII Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów, Katowice 18.08.2012

sędziowie:
Jean-Claude Larive FR  / psy: płowe: P, O, U, CH   suki: płowe: P, O, U, CH /
Ingrid Gossens DE  / psy: czarne, płowe: B,SZ,M,W   suki: czarne, płowe: B,SZ,M,W /


Uwagi:


KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Baby-1. BARTOLOMEO El' Bridorado - wo, Best Baby
2. BONBON SHAGGY El' Bridorado - wo
Szczenięta1. ANGANDO ANUKAS NEGRO Duovarius - wo, Best Puppy
2. AGENTE SEGRETO NEGRO Duovarius - wo
-
Młodzieżniewystawione
   KABIR BEDI Jesienna Rapsodia
1. TABOO Dalido - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
2. KING OF POP Moravia Campanella - dosk
3. GRAND VEINARD de la Source de Marsylia - dosk
4. GAROU de la Source de Marsylia - dosk
Pośrednia1. CHICAGO CHULLIGAN Moravia Campanella - dosk, CWC
2. PANTHERE NOIR Nadina-sis - dosk
1. LARGO Maribe Magic - dosk, CWC
2. NOEL D'ORTON Majkolandia - dosk
Otwarta1. O'REMINGTON STEELE Nadina-sis - dosk, CWC
2. BLACK SPARKY Naster - bdb
1. ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne - dosk, CWC
2. LINDOR z Kuźni Championów - dosk
3. YANKES z Pierwszej Ligi - dosk
4. CLEVER Amber Route - dosk
poza lokatą
   VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk
   ESTOR de la Source de Marsylia - bdb
Użytki1. NAVAJO Nadina-sis - dosk, CWC
1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, Naj. Polski Pies, CWC
2. IVANHOE HOCKY Enfant Par la Garrigue - dosk
Championy1. RUSH GUCCI Dalido - dosk, CWC, Naj. Czarny Pies, Zwycięzca Klubu
2. FIORE NEGRO Duovarius - dosk
1. TOUAREG de Los Niegos - dosk, CWC, Naj. Płowy Pies
2. TOURAN Malowana Izba - dosk
niewystawione
   EVER de la Source de Marsylia
Honorowa1. BROCK Au-Auriga Brie - dosk
1. MR. BEAN Moravia Campanella - dosk, Naj. Weteran
2. ORTON z Pierwszej Ligi - dosk
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Baby-1. BELLAQUERA El' Bridorado - wo
2. BELIZE MILIANO El' Bridorado - wo
3. MIMOZA Kudłate Serce - wo
4. MALIBOO TASTE Jesienna Rapsodia - wo
Szczenięta1. AMANITA NEGRA Duovarius - o
-
Młodzież1. BIBA-CHANTAL Avec la Force de l'Ours, - dosk
2. BERGERIE MYSTIQUE Bella's Liberi - dosk
3. MANIANA NEGRA Duovarius - dosk
4. BIJOU DANS LA CORONNE Bella's Liberi - bdb
1. Triann SOMETHING SPECIAL FOR MC - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu, Zwycięzca Klubu, BOB, BIS
2. GRIVIA de la Source de Marsylia - dosk
3. IZZI STAR Brikasta - dosk
4. JUST FOR FUN Złota Elita - dosk
poza lokatą
   GREAT STAR de la Source de Marsylia - dosk
niewystawione
   TARA WELLS Jesienna Rapsodia
Pośrednia1. BON CHERI Bella's Liberi - dosk, CWC
2. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - dosk
1. I' M THE BEST STAR OF Moravia Campanella - dosk, CWC
2. JUDY Kudłate Serce - dosk
3. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - dosk
4. AMELIA BELLA Dilorini - dosk
poza lokatą
   INESS Un Seul Unique - dosk
   ICE TEA Un Seul Unique - bdb
niewystawione
   SWEET SASHA Dalido
Otwarta1. RASTA TARISSA Mirage - dosk, CWC
1. ETESSE Amber Route - dosk, CWC
Użytki1. NAOMI TIGGER Nadina-sis - dosk, CWC, Naj. Czarna Suka
-
Championy1. JUCCA Dalido - dosk, CWC
2. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk
1. XANADU CHIC Moravia Campanella - dosk, Naj. Polska Suka, CWC, Naj. Płowa Suka, Zwycięzca Klubu
2. LOU Wa-Da-Pi - dosk
3. FERGIE Kudłate Serce - dosk
4. EZRA de la Source de Marsylia - dosk
poza lokatą
   PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
Honorowa1. ASISI Au-Auriga Brie - dosk
2. SAETTA NEGRA Duovarius - dosk
3. IVONE Nadina-sis - dosk
1. GEAN Brikasta - dosk

XVI Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów, Wrocław 25.09.2011

sędziowie:
Alain Pecould FR  / psy: P, O, U, CH, W   suki: P, O, U, CH, W /
Ursula Zelenka DE  / psy: B, SZ, M   suki: B, SZ, M /

KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Baby-1. TWISTER Dalido - wo
2. GRAND VEINARD de la Source de Marsylia - wo
3. GAROU de la Source de Marsylia - wo
4. FLLOYD Amber Route - wo
Szczenięta1. MEDOR MIRAR z Kuźni Championów - wo, Best Puppy
1. NOUGAT DU CHOCOLAT Majkolandia - wo
2. MONTY MILTON z Kuźni Championów - wo
Młodzież1. SHADOW OF BOSS Dalido - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu, Best Junior
1. VANGUARDIO El' Bridorado - dosk
2. VAN CARMELLO El' Bridorado - dosk
Pośrednia1. RUSH GUCCI Dalido - dosk, CWC
2. GOOGLLE od Labícka - bdb
1. LINDOR z Kuźni Championów - dosk, CWC
2. YANKES z Pierwszej Ligi - dosk
niewystawione
   ESCOTT Amber Route
   LU'BEGA Jesienna Rapsodia
Otwarta1. FIORE NEGRO Duovarius - dosk, CWC
1. BILBO Amber Route - dosk, CWC
2. JETHRO Bohemia Elite - dosk
3. ESTOR de la Source de Marsylia - bdb
Użytki-1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, Naj. Płowy Pies
Championy1. ZORBA Duovarius - dosk, CWC, Naj. Czarny Pies, Zwycięzca Klubu
1. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk, CWC
2. EVER de la Source de Marsylia - dosk
niewystawione
   GARGAMEL Filia
Honorowa1. ATRIS Trzy Korony - dosk
1. MR. BEAN Moravia Campanella - dosk, Naj. Weteran
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Baby1. BIJOU DANS LA CORONNE Bella's Liberi - wo
2. MAKKIA NEGRA Duovarius - wo
1. TARA WELLS Jesienna Rapsodia - wo, Best Baby
2. TEQUILA SUNRISE Jesienna Rapsodia - wo
3. GRIVIA de la Source de Marsylia - wo
4. GORIA de la Source de Marsylia - wo
stawka:
   GEVRA de la Source de Marsylia - wo
   GERI de la Source de Marsylia - wo
niewystawione
   GREAT STAR de la Source de Marsylia
   CONTRA LA CORRIENTE Velmond
   CHIKITA Heaven Devil
Szczenięta-1. INESS Un Seul Unique - wo
2. NANTIE PETITE ETOILE Majkolandia - wo
3. LAKHADIMA Maribe Magic - o
niewystawione
   NOEMI NANTES Majkolandia
   ZULAYA z Pierwszej Ligi
Młodzież1. CHANCE OF WINNING Moravia Campanella - dosk
2. ESMINA DALIDO de Los Niegos - dosk
1. AMELIA BELLA Dilorini - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
2. AURELIA BELLEZZA Dilorini - dosk
3. ALEXIS ALLEGRA Dilorini - bdb
niewystawione
   V.I.P. El' Bridorado
Pośrednia1. GUERREIRA NEGRA Duovarius - dosk, CWC, Naj. Czarna Suka
2. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - dosk
3. GREISY od Labícka - bdb
1. ANDROMEDA Irisberg - dosk, CWC
2. PRALINES SUCRE Złota Elita - dosk
3. EASY TO LOVE Amber Route - dosk
4. ETESSE Amber Route - dosk
poza lokatą
   PROVANCE CASSIS Złota Elita - dosk
   Yurmis Fidel PASODENA SNOW - dosk
   DORIS DAY del Castello degli Urogalli - bdb
   DIVINE Amber Route - db
Otwarta1. EDISON od Labícka - dosk, CWC
2. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk
1. APRIL FAIRY Velmond - dosk, CWC
2. XAMIRA z Pierwszej Ligi - dosk
3. BINGA Aeivena - dosk
4. LOU Wa-Da-Pi - dosk
poza lokatą
   EZRA de la Source de Marsylia - dosk
   JULIETTA Un Seul Unique - db
Użytki-1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC, Naj. Płowa Suka, Zwycięzca Klubu, BOB
2. KONTRA z Kuźni Championów - dosk
3. LADY DE MOLKA Un Seul Unique - bdb
Championy-1. XANADU CHIC Moravia Campanella - dosk, CWC
2. GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk
3. SWEET SAVANNAH Złota Elita - dosk
Honorowa-1. ALDONA z Wojtkowizny - dosk, Naj. Weteran
2. GLORIA Batangas - dosk

XV Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów, Katowice 21.08.2010

sędziowie:
Hervé Blasselle F  / psy: Płowe   suki: Płowe /
Jeanine Anjoran FR  / psy: Czarne   suki: Czarne /

KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Szczenięta-1. CLAUD SAMUEL Bohemia Adyton - wo, Best Puppy
Młodzież1. CHINO KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk
2. POKER Przytul Mnie - dosk
3. P. CZOCHER Przytul Mnie - bdb
4. LOGAN Jesienna Rapsodia - bdb
1. ERNI de la Source de Marsylia - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
2. ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne - dosk
3. YANKES z Pierwszej Ligi - bdb
4. LU'BEGA Jesienna Rapsodia - bdb
poza lokatą
   AHASVER Irisberg - bdb
   LIFE IS LIFE Jesienna Rapsodia - db
Pośrednia-1. GASPAR Kudłate Serce - dosk
2. ESTOR de la Source de Marsylia - dosk
dyskwalifikacja
   TOURAN Malowana Izba
niewystawione
   DAYWALKER BLADE aux pattes velues
Otwarta1. FIORE NEGRO Duovarius - dosk, CWC
1. ALTESSE les Chiens de Marki - dosk, CWC, Naj. Płowy Pies, Naj. Pies, Zwycięzca Klubu, BOB, BIS
2. SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk
3. ORKAN Przytul Mnie - dosk
4. SCORPIO Santa Rosa - dosk
poza lokatą
   CASSANOVA Badria's Darling - dosk
   MISTER VALENTIN Tis - dosk
dyskwalifikacja
   INCOGNITO Bohemia Elite
   MISTER TEDDY Tis
Użytki1. BROCK Au-Auriga Brie - dosk, CWC
1. BRIAN Badria's Darling - dosk, CWC
2. IVANHOE HOCKY Enfant Par la Garrigue - dosk
3. JABBELOUP de la Rue de Fleurs - dosk
Championy1. ZORBA Duovarius - dosk, CWC, Naj. Czarny Pies
2. ANGUS KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk
3. BARBERA del Nebbioso - dosk
niewystawione
   HARRY POTTER Dalido
1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC
Honorowa-1. ORTON z Pierwszej Ligi - dosk
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Baby1. GUERREIRA NEGRA Duovarius - wo, Best Baby
-
Szczenięta-1. CAMEY CHIC Bohemia Adyton - wo
2. PROVANCE CASSIS Złota Elita - wo
Młodzież1. ALMA NOBLE Bella's Liberi - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu, Best Junior
2. ABIONA des Tourbillons Poilus - dosk
3. TEMPESTA NEGRA Duovarius - bdb
4. LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - bdb
niewystawione
   LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia
1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk
2. D'CELEBRITY FACE Moravia Campanella - dosk
3. YABA z Pierwszej Ligi - dosk
4. EASY TO LOVE Amber Route - dosk
poza lokatą
   ELODINE Amber Route - dosk
   ETESSE Amber Route - dosk
   LOVELY LIVIA Jesienna Rapsodia - bdb
   EMPIRE OF THE DAY Moravia Campanella - bdb
dyskwalifikacja
   INCLUZIVE Gasaron
niewystawione
   DIANE Badria's Darling
Pośrednia1. NAOMI TIGGER Nadina-sis - dosk, CWC, Naj. Czarna Suka
1. EPRIL de la Source de Marsylia - dosk, CWC
2. GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk
Otwarta1. RASTA TARISSA Mirage - dosk
1. CASSIS Amber Route - dosk, CWC
2. STELLA z Pierwszej Ligi - dosk
3. LOU Wa-Da-Pi - dosk
4. SWEET SAVANNAH Złota Elita - dosk
poza lokatą
   FEE BEE Kudłate Serce - bdb
   XAMIRA z Pierwszej Ligi - bdb
Użytki-1. NANET Przytul Mnie - dosk, CWC
2. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk
Championy1. ZOUZULA Duovarius - dosk, CWC
1. VIVA LA DIVA Moravia Campanella - dosk, CWC, Naj. Płowa Suka, Naj. Suka, Zwycięzca Klubu
2. BELLATRIX Badria's Darling - dosk
3. BLUEBERRY Bohemia Adyton - dosk
4. REWIA Duovarius - dosk
poza lokatą
   NIPPY Tatrzański Ring - dosk
   GEAN Brikasta - dosk
   RATINA z Pierwszej Ligi - dosk
   INDI Wa-Da-Pi - dosk
Honorowa1. ASISI Au-Auriga Brie - dosk
1. ANNA-BELLA Bohemia Adyton - dosk, Naj. Weteran

XIV Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów, Łódź 20.09.2009

sędziowie:
Patrick Jacoulot FR  / psy: M, P, O, U, Ch, W   suki: M, P, O, U, CH, W /
Karel Horak  / psy: B, M   suki: B, SZ /

KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Baby-1. EVER de la Source de Marsylia - wo
2. ESTOR de la Source de Marsylia - wo
3. BONO z Łowickiej Farmy - o
Młodzież1. FIORE NEGRO Duovarius - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu, Best Junior
1. GASPAR Kudłate Serce - dosk
2. SHUTTERFLY Brie Bannire Amour - dosk
3. CLEVER Amber Route - dosk
4. MISTER VALENTIN Tis - dosk
poza lokatą
   SEBASTIEN HENGO Złota Elita - dosk
   MISTER KETMIR Tis - bdb
   MISTER DOGGERO Tis - bdb
   IDOL z Francuskiej Ulicy - bdb
   MISTER REGGAE Tis - bdb
Pośrednia-1. SCORPIO Santa Rosa - bdb
niewystawione
   BILBO Amber Route
Otwarta1. ZORBA Duovarius - dosk, CWC, Naj. Czarny Pies, Zwycięzca Klubu, BOB
niewystawione
   BEST DUKE Opsarion
1. DUŻY CIASTECZKOWY POTWÓR Kudłate Serce - dosk, CWC
2. MAGNUS Przytul Mnie - dosk
niewystawione
   EVANESCENCE z Andaye
Użytki-1. BROYT z Andaye - dosk, CWC, Naj. Płowy Pies
niewystawione
   JABBELOUP de la Rue de Fleurs
Championy1. ANGUS KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk, CWC
2. BARBERA del Nebbioso - dosk
1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC
2. JOKER z Kuźni Championów - dosk
Honorowa-1. ARON ANAO Nacambel - dosk
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Baby-1. EZRA de la Source de Marsylia - dosk, Best Baby
2. BASMA z Łowickiej Farmy - wo
3. BASTA z Łowickiej Farmy - o
4. EPRIL de la Source de Marsylia - o
poza lokatą
   BELLA z Łowickiej Farmy - o
   BAJKA z Łowickiej Farmy - o
Szczenięta-1. ELSIE du Lion d'Orange - dosk, Best Puppy
Młodzież1. FRECCIA NEGRA Duovarius - dosk
1. LOU Wa-Da-Pi - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
2. SWEET SAVANNAH Złota Elita - dosk
3. GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami - dosk
4. IMPRESJA z Francuskiej Ulicy - dosk
poza lokatą
   JULIETTA Un Seul Unique - dosk
   CON AMORE Amber Route - dosk
   IMPREZKA z Francuskiej Ulicy - bdb
   SILLIA Santa Rosa - bdb
Pośrednia-1. XANADU CHIC Moravia Campanella - dosk, CWC
Otwarta1. VERITA Duovarius - dosk, CWC, Naj. Czarna Suka
2. AKCENCJA z Pszczyńskiej Puszczy - dosk
1. VIVA LA DIVA Moravia Campanella - dosk, CWC
2. HEIDI z Francuskiej Ulicy - dosk
3. FERGIE Kudłate Serce - dosk
4. LADY IN RED Un Seul Unique - dosk
poza lokatą
   XAMIRA z Pierwszej Ligi - bdb
   HONEY Bezy Bezy - bdb
Użytki-1. VIVIEN CHANTAL de la Chaume du Bois Dieu - dosk, CWC, Naj. Płowa Suka, Zwycięzca Klubu
2. LADY DE MOLKA Un Seul Unique - dosk
3. KONTRA z Kuźni Championów - bdb
Championydyskwalifikacja
   NATHALIE Tatrzański Ring
1. RAFAELLA CHIC Moravia Campanella - dosk, CWC
2. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk
3. INDI Wa-Da-Pi - dosk
4. STELLA z Pierwszej Ligi - dosk
poza lokatą
   NIKI Tatrzański Ring - dosk
niewystawione
   KAMEROON ZAIS Moravia Campanella
   TAJGA z Pierwszej Ligi
Honorowa-1. FANTASY STAR Moravia Campanella - dosk, Naj. Weteran

XIII Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów, Ustka 21.09.2008

sędzia: Reiner Wollensack DE

Uwagi: Wystawa zorganizowana przez oddział w Słupsku odbyła się w nadmorskiej miejscowości Ustka. Ocena psów odbywała się w sali gimnastycznej, znakomicie do tego celu przygotowanej. Renomowany niemiecki sędzia R. Wollensack BOB i BIS wystawy przyznał płowemu DOGGEROWI Kudłate Serce!


KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Baby-poza lokatą
   MISTER REGGAE Tis - wo
   MISTER MILANO Tis - wo
   IDOL z Francuskiej Ulicy - wo, Best Baby
   MISTER DOGGERO Tis - wo
Pośrednia-1. MAGNUS Przytul Mnie - dosk, CWC
niewystawione
   INNAR Bezy Bezy
Otwarta-1. HORN Brikasta - dosk, CWC
2. NUGAT z Krainy Mgieł - dosk
3. HAWAI Bezy Bezy - dosk
Użytki-1. X X X X X - dosk, CWC, Najl. Pies Użytkowy
2. ATIS z Pszczyńskiej Puszczy - dosk
Championy-1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC, Naj. Płowy Pies, Naj. Pies, Zwycięzca Klubu, BOB, BIS
niewystawione
   SAGE du Moulin d'Eau
Honorowa-1. ERON z Krainy Mgieł - dosk
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Baby-poza lokatą
   MADAME NATHASA Tis - wo
   IMPRESJA z Francuskiej Ulicy - wo
   IMPREZKA z Francuskiej Ulicy - wo
Młodzież-1. KONTRA z Kuźni Championów - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu, Best Junior
Pośrednia1. BEST BIEN Opsarion - dosk, CWC
2. AKCENCJA z Pszczyńskiej Puszczy - dosk
1. PETIT FOUR z Krainy Mgieł - dosk, CWC, Naj. Płowa Suka
Otwarta1. NATHALIE Tatrzański Ring - dosk, CWC, Naj. Czarna Suka, Naj. Suka, Zwycięzca Klubu
1. HEIDI z Francuskiej Ulicy - dosk, CWC
2. HONEY Bezy Bezy - dosk
3. INES Wa-Da-Pi - dosk
Użytki-1. LADY DE MOLKA Un Seul Unique - dosk, CWC, Najl. Suka Użytkowa
2. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk
Championy-1. VIVIEN CHANTAL de la Chaume du Bois Dieu - dosk, CWC
2. KAMEROON ZAIS Moravia Campanella - dosk
Honorowa-1. COCA Brikasta - dosk, Naj. Weteran

XII Klubowa Wystawa Psów Rasy Briard i Beauceron, Ogrodzieniec 09.09.2007

sędziowie:
Jacques de Brouwer F  / suki: M, P, O, U, CH, W /
Corinne de Brouwer F  / psy: B, SZ, M, P, O, U, CH   suki: B, SZ /

KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Baby1. VANTAGGIO Duovarius - wo
2. BEST DUKE Opsarion - wo
1. FAIR PLAY Kudłate Serce - wo, Best Baby
2. FELLOW Kudłate Serce - wo
3. KWAZAR z Kuźni Championów - o
niewystawione
   KAMIR z Kuźni Championów
Szczenięta-1. IMBIR Bezy Bezy - wo, Best Puppy
2. IVANHOE Bezy Bezy - o
3. INNAR Bezy Bezy - o
4. AMIGO Naster - o
niewystawione
   INDIAN SUMMER Bezy Bezy
Młodzież1. JAMES BOND Dalido - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
2. LANCELOT SIR Nadina-sis - db
niewystawione
   BARBERA del Nebbioso
1. X X X X X - dosk
2. DIDEROT Pixton - dosk
3. HARRY z Francuskiej Ulicy - dosk
4. JABBELOUP de la Rue de Fleurs - bdb
niewystawione
   HAKER z Francuskiej Ulicy
   UVER z Pierwszej Ligi
   DON DIEGO z Pszczyńskiej Puszczy
Pośrednia1. SILLAGE z Leilandii - bdb
1. DIMITRI z Andaye - dosk, CWC
2. SHOWMAN IS BACK Moravia Campanella - bdb
niewystawione
   JOKER z Kuźni Championów
Otwarta1. ZORBA Duovarius - dosk, CWC
2. HARRY POTTER Dalido - dosk
3. RINO TIVIO Mirage - dosk
4. AZARO Trzy Korony - dosk
1. DUŻY CIASTECZKOWY POTWÓR Kudłate Serce - dosk, CWC
2. UNIQUE HENGO des Uns at des Autres - dosk
3. ATTREI Badria's Darling - dosk
4. WICCAN Gavallér - dosk
poza lokatą
   HORN Brikasta - bdb
niewystawione
   HAWAI Bezy Bezy
Użytki1. GERMONT Arte Cassari - dosk
2. BROCK Au-Auriga Brie - dosk
3. DUKE Nadina-sis - dosk
1. BROYT z Andaye - dosk, CWC, Naj. Płowy Pies
Championy1. ANGUS KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk, CWC, Naj. Czarny Pies, Zwycięzca Klubu, BOB
2. ATRIS Trzy Korony - dosk
1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC
2. MR. BEAN Moravia Campanella - dosk
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Baby1. BEST BIEN Opsarion - wo
2. KOKETTE Dalido - wo
3. BAHIYYA KARHU Czarny Niedźwiadek - wo
4. VERITA Duovarius - wo
1. VIS-Á-VIS Moravia Campanella - wo
2. FABIENNE Kudłate Serce - wo
3. FERGIE Kudłate Serce - wo
4. FEE BEE Kudłate Serce - wo
poza lokatą
   KONTRA z Kuźni Championów - wo
Szczenięta1. HANNAH z Marlendu - wo
1. APRIL Naster - mo
2. AGA Naster - mo
Młodzieżstawka:
   NATHALIE Tatrzański Ring - bdb
   NESSY Tatrzański Ring - bdb
niewystawione
   J'ADORE Dalido
1. HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu, Best Junior
2. HEIDI z Francuskiej Ulicy - dosk
3. ENNANA z Andaye - dosk
4. HAKERKA z Francuskiej Ulicy - dosk
poza lokatą
   AKSAMITKA Róża Wschodu - dosk
   DIUNA Pixton - dosk
   DRAHMA Pixton - dosk
   NIPPY Tatrzański Ring - dosk
   DREAM Pixton - bdb
   NANETTE Tatrzański Ring - dost
Pośrednia1. SONNETTE z Leilandii - dosk, CWC
2. SUIE z Leilandii - bdb
1. NELLY Tatrzański Ring - dosk, CWC
2. NIKI Tatrzański Ring - bdb
3. ACCA des Plaines de Brotonne - bdb
niewystawione
   JOTA z Kuźni Championów
Otwarta1. KENNEDY SA Nadina-sis - dosk, CWC
2. SALSA NEGRA Duovarius - dosk
3. RASTA TARISSA Mirage - dosk
1. GEAN Brikasta - dosk, CWC, Naj. Płowa Suka, Zwycięzca Klubu
2. ANNA BELL Badria's Darling - dosk
3. HRABINA Bezy Bezy - dosk
4. RATINA z Pierwszej Ligi - dosk
poza lokatą
   LAURA z Leilandii - dosk
   INES Wa-Da-Pi - dosk
niewystawione
   HEDVIKA Brikasta
   JAGA z Kuźni Championów
   ASH Tedaga
   SIKSI z Pierwszej Ligi
Użytki1. ASISI Au-Auriga Brie - dosk, CWC
1. ROXA z Pierwszej Ligi - dosk, CWC
2. CALINKA z Hucieńskiego Gaju - dosk
niewystawione
   LADY DE MOLKA Un Seul Unique
Championy1. AEIVENA KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk, CWC
2. CAPOLLETA z Marlendu - dosk
3. JEAN D'ARC Nadina-sis - dosk
4. CLEO Asperados - dosk
1. KAMEROON ZAIS Moravia Campanella - dosk, CWC
2. AXELLE Cedrett - dosk
3. INDI Wa-Da-Pi - dosk
4. MANNEQUIN TASJA Moravia Campanella - dosk
poza lokatą
   IGNEE z Krainy Mgieł - dosk
   STELLA z Pierwszej Ligi - dosk
   TAJGA z Pierwszej Ligi - dosk
Honorowa1. BEAD LILAC Nadina-sis - dosk, Naj. Weteran
1. FANTASY STAR Moravia Campanella - dosk
niewystawione
   COCA Brikasta

XI Klubowa Wystawa Briardów i Bauceronów, Łódź 17.09.2006

sędziowie:
Anna Pulikowska-Klimonda PL  / psy: B, SZ, W   suki: B, SZ, M, W /
Johan van der Biest B  / psy: M, P, O, U, CH   suki: P, O, U, CH /


Zdjęcia z wystawy >>>

KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Baby-1. DIDEROT Pixton - o
Szczenięta-1. JOKER z Kuźni Championów - wo
niewystawione
   JARO z Kuźni Championów
Młodzież1. ZORBA Duovarius - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu, Best Junior
2. BEREK Meladino - bdb
3. SILLAGE z Leilandii - bdb
1. HAGRID Brikasta - dosk
2. SHOWMAN IS BACK Moravia Campanella - bdb
3. DIMITRI z Andaye - bdb
4. HAWAI Bezy Bezy - bdb
poza lokatą
   SPHINX z Leilandii - bdb
   HORN Brikasta - db
Pośrednia1. HARRY POTTER Dalido - dosk, CWC, Naj. Czarny Pies
2. BAMBO Meladino - dosk
1. HEIKE Brikasta - bdb
2. IRON z Psarskiego Sioła - bdb
niewystawione
   DJAGHATAI du Manoir d'Uzes
Otwarta1. RINO TIVIO Mirage - dosk
2. HELIOS z Wuzlandii - bdb
3. AZARO Trzy Korony - bdb
1. DOGGER Kudłate Serce - dosk, CWC
2. EDGAR z Hucieńskiego Gaju - bdb
3. THOR z Pierwszej Ligi - bdb
niewystawione
   BOLERO du Champ d'Ardoye
Użytki1. GERMONT Arte Cassari - dosk, CWC
1. ZIDANE du Noble Nid - dosk, CWC
Championy1. ANGUS KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk, CWC, Naj. Polski Czarny Pies
1. ARON ANAO Nacambel - dosk, CWC, Naj. Płowy Pies, Naj. Pies, Zwycięzca Klubu
2. AMAR Cedrett - dosk
Honorowa-niewystawione
   TEMPO du Ruy des Alleades
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Baby1. NATHALIE Tatrzański Ring - o
2. NICOLE Tatrzański Ring - o
1. NIPPY Tatrzański Ring - wo, Best Baby
2. NIKI Tatrzański Ring - wo
3. DREAM Pixton - wo
Szczenięta-1. JAGA z Kuźni Championów - wo, Best Puppy
2. JOTA z Kuźni Championów - wo
3. LADY LIPSTICK Un Seul Unique - wo
niewystawione
   LADY DE MOLKA Un Seul Unique
Młodzież1. SONNETTE z Leilandii - dosk
1. ACCA des Plaines de Brotonne - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
2. RAFAELLA CHIC Moravia Campanella - dosk
3. HEDVIKA Brikasta - dosk
4. HRABINA Bezy Bezy - dosk
poza lokatą
   BIANKA Meladino - dosk
   SWEET'N'SEXY Moravia Campanella - dosk
dyskwalifikacja
   KIRKE Wa-Da-Pi
Pośrednia1. ZOUZULA Duovarius - bdb
1. ANNA BELL Badria's Darling - bdb
2. DEHLI la Poilue Elite - bdb
3. REWIA Duovarius - bdb
4. INES Wa-Da-Pi - bdb
niewystawione
   DOUWAN du Manoir d'Uzes
   NOBI z Krainy Mgieł
Otwarta1. SAETTA NEGRA Duovarius - dosk, CWC
2. ANASTAZJA Opsarion - bdb
3. HORTENSJA z Wuzlandii - bdb
1. GEAN Brikasta - dosk, CWC, Naj. Płowa Suka, Naj. Suka, Zwycięzca Klubu, BOB
2. SIKSI z Pierwszej Ligi - dosk
3. INDI Wa-Da-Pi - bdb
4. ASH Tedaga - bdb
poza lokatą
   LAURA z Leilandii - bdb
   JUNONA Batangas - db
niewystawione
   DOUCE du Manoir d'Uzes
Użytki-niewystawione
   XOCIPILI du Champ d'Ardoye
Championy1. AEIVENA KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk, CWC, Naj. Czarna Suka
2. CAPOLLETA z Marlendu - dosk
1. KAMEROON ZAIS Moravia Campanella - dosk, CWC
2. FANTASY STAR Moravia Campanella - dosk
3. BABA z Wojtkowizny - dosk
Honorowa1. AUBRY Nadina -
stawka:
   MAKKIA MANIANA Duovarius -
   ALOISE Bar-Bar Beskydy -

X Klubowa Wystawa Briardów i Beauceronów, Łódź 18.09.2005

sędziowie:
Katarzyna Fiszdon PL  / psy: B, SZ   suki: B, SZ /
Johan van der Biest B  / psy: CH, U, W   suki: CH, U, W /
Nadiežda Střalková CZ  / psy: M, P, O   suki: M, P, O /

KLASA PSY CZARNE PSY PŁOWE
Baby1. BAMBO Meladino - wo
2. BOOGI WOOGI Meladino - wo
1. BACARDI Meladino - wo, Best Baby
2. TYTUS z Pierwszej Ligi - wo
3. HORN Brikasta - wo
Szczenięta1. CEYLON Be-Em-Brie - wo
1. DAGGAR la Poilue Elite - wo, Best Puppy
2. DIABLO la Poilue Elite - wo
niewystawione
   ENZO Kudłate Serce
Młodzież1. RINO TIVIO Mirage - dosk
2. ALEXIS Opsarion - dosk
3. HELIOS z Wuzlandii - bdb
4. HIPIS z Wuzlandii - bdb
poza lokatą
   ANDREE Opsarion - bdb
niewystawione
   ALEKSANDER Opsarion
1. OREO COOKIE Moravia Campanella - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
2. JAZON Batangas - dosk
3. SALIVAN z Pierwszej Ligi - dosk
4. JANTAR Batangas - bdb
poza lokatą
   SAVO z Pierwszej Ligi - bdb
   ARCZI Jurbas - bdb
Pośrednia1. GERMONT Arte Cassari - dosk, CWC
1. GOMEZ Brikasta - dosk
Otwarta1. ANGUS KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk, CWC, Naj. Polski Czarny Pies
2. BROCK Au-Auriga Brie - dosk
3. GARY GINES z Wuzlandii - bdb
1. DOGGER Kudłate Serce - dosk
2. BART z Pszczyńskiej Puszczy - bdb
niewystawione
   FUHUR de la Rue de Fleurs
Użytki1. ALFIO Arte Cassari - dosk, CWC, Naj. Czarny Pies, Zwycięzca Klubu, BOB
-
Championy1. CARLOS Arte Cassari - dosk, CWC
2. FILIP II z Wuzlandii - dosk
niewystawione
   GINKO de la Rue de Fleurs
1. AMAR Cedrett - dosk, CWC, Naj. Polski Płowy Pies
2. NORRIS Duovarius - dosk
KLASA SUKI CZARNE SUKI PŁOWE
Baby1. ZAPAŁKA Duovarius - wo
1. HALLALI LOU Brikasta - wo
2. REWIA Duovarius - wo
3. BIBA Meladino - wo
niewystawione
   HEDVIKA Brikasta
Szczeniętaniewystawione
   ANDREA Wikola z Sosnowego Ogrodu
   CARINA Be-Em-Brie
1. DEHLI la Poilue Elite - wo
2. DE SATTI la Poilue Elite - wo
3. ALIS Ochojski Las - wo
Młodzież1. HORTENSJA z Wuzlandii - dosk
2. HOLIDAY Arte Cassari - dosk
3. ANASTAZJA Opsarion - dosk
niewystawione
   ILTSCHI de la Rue de Fleurs
1. KIRKE ELISKA Bar-Bar Beskydy - dosk, Mł. Zwycięzca Klubu
2. VIVIEN CHANTAL de la Chaume du Bois Dieu - dosk
3. BLUEBERRY Bohemia Adyton - dosk
4. CZARNA z Kożuszek - dosk
4. JUKI Batangas - dosk
poza lokatą
   SIKSI z Pierwszej Ligi - dosk
   CHARMINA la Poilue Elite - bdb
   INES Wa-Da-Pi - bdb
niewystawione
   INAYA de la Rue de Fleurs
Pośrednia-1. ANDORA Risa - dosk, CWC
2. JEZIBABA Bar-Bar Beskydy - dosk
3. LUNE z Krainy Mgieł - dosk
niewystawione
   INDI Wa-Da-Pi
Otwarta1. AEIVENA KARHU Czarny Niedźwiadek - dosk, CWC, Naj. Czarna Suka
1. AXELLE Cedrett - dosk, CWC, Naj. Płowa Suka, Zwycięzca Klubu
2. CZYKITA z Gościmskiego Boru - dosk
3. CYNIA Batina - bdb
4. CHARISFA van't Pachthof - bdb
Użytki1. ASISI Au-Auriga Brie - dosk
-
Championy1. BIEN Batina - dosk, CWC
1. BABA z Wojtkowizny - dosk, CWC
Honorowa1. AUBRY Nadina - dosk
-

Copyright © 2000-2013 by Briardy w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone!