briard

katalog rasy briard:
psy i hodowle

Informacje w katalogu:
rodowody, badania, szkolenia, tytuły, wyniki wystaw, hodowle!

Statystyki:
Ilość psów w bazie:  12020.
Ilość hodowli w bazie:  975.
Ilość wystaw w bazie:  1198.

foto: AISZA Kudłate Serce
Mł.Ch.Pl, Ch.Pl


szczenięta rasy briard:
oferty hodowców!

Ogłoszenia hodowców największej, światowej organizacji kynologicznej FCI, reprezentowanej u nas przez Związek Kynologiczny w Polsce.

na zdjęciu płowe szczenię rasy briard owczarek francuski z hodowli Kudłate Serce

Aktualnie mamy: 7 ogłoszeń.
Aktualizacja: 03.12.2014

wystawy:
wyniki, galerie, ranking

Każdego z wystawców proszę o przysyłanie wyników wystaw, nawet niepełnych, dotyczących jednego briarda!

top listy:
zagłosuj na serwis!

Jeśli lubisz Briardy w Polsce - klikaj na poniższych banerkach
i głosuj na serwis w top listach!

nasz zespół,
kontakt z serwisem:

Wszelkie uwagi, informacje, zgłoszenia, czy pytania proszę kierować na poniższe maile:

- administrator:
  Sylwia Krzak
- wyniki wystaw, katalog rasy:
  Majka Litwinowicz
- pomoc techniczna:
  Marek Lach

Briardy w Polsce na Facebook!

PORTAL SYMPATYKÓW PSÓW RASY
OWCZAREK FRANCUSKI BRIARD (Berger de Brie)

Serdecznie witamy wielbicieli briardów i wszystkich, którzy chcą poznać tą niezwykłą rasę psów!

Dalsze losy serwisu Briardy w Polsce!

newsletter
Briardy w Polsce

Powiadomienia o nowościach w serwisie prosto na e-mail!


09.12.2014
Kilka dni temu pisałam o zamknięciu serwisu, jednak okazało się, że grupka miłośników briardów chce, aby był kontynuowany! Od tej pory serwis jest finansowany kolektywnie! Za jakiś czas na pewno przejdzie wiele zmian na plus :)

03.12.2014
Po 14 latach obecności w Internecie zamykam portal. Czasy świetności ma już dawno za sobą :) Stopniowo stał się coraz mniej potrzebny osobom zainteresowanym briardami. Sama, z kolei, zajęłam się inną tematyką. Od pewnego czasu pomagam bezdomnym zwierzętom. Opiekuję się nimi na codzień, w małym azylu działającym w moim mieście, szukam im dobrych domów, itd. Ten projekt możecie poznać i oczywiście polubić :) na FB! Adopcje zwierząt - przygarnij.com.pl

Serdecznie dziękuję wszystkim dotychczasowym Użytkownikom i Redaktorom portalu oraz forum, szczególnie wersji sprzed kilku lat, kiedy mocno kipiało tu życie! :) Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie, już świątecznie i życzę samych wspaniałych dni i wielu sukcesów!

Admin
Sylwia Krzak


co w środku?

Portal istnieje 14 lat. Ponad dekadę temu, polskojęzyczne wyszukiwarki internetowe odpowiadały echem na hasło "briard". Postanowiłam to zmienić, więc w oparciu o informacje i zdjęcia pochodzące od hodowców oraz właścicieli briardów, powstała pierwsza wersja serwisu. Stopniowo strona się rozwijała i dzisiaj Briardy w Polsce razem z forum dyskusyjnym są miejscami wirtualnych spotkań właścicieli, hodowców i miłośników rasy. Mam nadzieję, że tak już pozostanie :)

W serwisie pojawiają się nadesłane przez Was zdjęcia psów oraz dotyczące ich informacje: doniesienia z wystaw, szkoleń, słowem wszystko, co tylko związane z rasą. Mailujcie więc o dokonaniach Waszych briardów i jak najczęściej odwiedzajcie strony serwisu, a wszystkich, których szczególnie zainteresowały wyjątkowe owczarki rodem z Francji, zapraszam również do udziału w forum Briardy w Polsce.


podziękowania

Dziękuję wszystkim, którzy mają wkład w rozwój wortalu. Myślę o osobach, które przysyłają dane psów, zdjęcia, wszelkie informacje, wyniki wystaw, a także o stałych bywalcach forum dyskusyjnego.

Szczególne podziękowania kieruję do Marka Lacha.  Marek skonstruował panel zarządzania całym serwisem, jego bazę danych, w tym. m.in. katalog rasy i ranking wystawowy.

Dziękuję Eli Pytel i Piotrkowi Kalinowskiemu za wkład w budowanie i rozwijanie katalogu rasy briard. Wielkie dzięki dla Majki Litwinowicz, która kontynuuje ze mną rozbudowę katalogu i co tydzień zbiera dla Was wyniki wystaw!

Dziękuję mojej przyjaciółce, Magdzie Jachimczak za wykonanie banera na potrzeby tej strony (na banerze - DUŻY CIASTECZKOWY POTWÓR z hodowli Kudłate Serce, wł. A. i P. Kalinowscy).

Sylwia Krzak

Copyright © 2000-2013 by Briardy w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone!